Wpis z mikrobloga

@Kwilos: z canal + nie poradze ale net 60 plus max extra plus telefon pakiet max ostatnio montowałem za 61zł msc na 24msc. Dzwon na infolinie i ciśnij ich tam nie zgadzając się na żadne oferty pierwsze :)
@Drill: canal+ mi dają za 39zł, albo prestige za 59. A tak to tv max hd z nagrywarka + multiroom z nagrywarka + net 120(taka sama cena jak 60mbit, 21zł) jakiś telefon 60 albo 240 razem za 125zł ( bez c+)Składam wypowiedzenie na dniach niech dają lepsze warunki;d
@Kwilos: wg. tego co piszesz to nawet bardzo dużo. Ale zaraz kończy mi się umowa, będę negocjował nową :D
A ten moduł to takie małe gówno, w które wkładasz kartę od UPC, a ten moduł w tv i dzięki czemu pozbywasz się dekodera
@kuba_n: Ja teraz mam, Max z nagrywarka, multiroom z nagrywarka, canal+ select, filmbox, cinemax, internet 60, telefon jakis maly, za prawie 190zł. Dzwoniłem to mi obniża to o 25zł przy praktycznie tych samych usługach, więc leci wypowiedzenie, bo wciąż chcą za dużo:)
@Kwilos: Ja przez dział utrzymania klienta dostałem za 174 zł Horizon Max + C+Prestige + Eleven + net 250Mb
Z tego co się orientuje to chyba max co mogłem dostać nie biorąc telefonu dodatkowo.