Wpis z mikrobloga

  • 0
@DuzyRogalik: taki zamek łatwo sforsować po cichu i np. wpuścić gaz usypiający, z takim zabezpieczeniem już trudniej, a wybicie szyby raczej nas obudzi

@piotr-antyn dokładnie... mój brat kupił gdzieś we Francji specjalnie do tego przystosowane urzadzenie po tym jak go uśpili i okradli gdzieś koło Marsylii...
  • Odpowiedz
@cynamonowa: mnie uczono żeby zawsze zostawiać lekko rozszczelniony szyberdach. Tak jak ktoś tu wspominał, słyszałem o przypadku że kierowca się już nie obudził bo był szczelnie zamknięty i cały czas się inhalował tym gazem. Słyszałem też, że po samym gazowaniu te ścierwa zostawiają uchylone drzwi żeby gaz wyleciał. Ale jak masz taki pas to mogą Cię zagazować ale nie wejść do środka i tak zostawić. Ja śpię przy rozszczelnionym szyberdachu nawet
  • Odpowiedz
@DuzyRogalik: Rozumiem, że do Twojego domu wbijają się imigranci po nocy i próbują Cię zabić? I nie moga sforsować drzwi? Skończ już #!$%@?ć jak nie wiesz o czym piszesz.
  • Odpowiedz
@Mave: Nie, bo nie "jadę" swoim domem w miejsca, w którym imigranci "wbijają się po nocy i próbują mnie zabić".

Jakbym planował podróż swoim domem w takie miejsce to raczej bym zadbał za wczasu o odpowiednie zabezpieczenie drzwi, a nie robił jakieś druciarstwo na poczekaniu.
  • Odpowiedz
@DuzyRogalik: A Ty myślisz, że Ci kierowcy to tam jadą swoimi samochodami, tak? Nie wiesz co to flota w firmie? I że w Polsce janusze biznesu mają w dupie kierowców, tylko żeby się towar na czas zawiózł? Pomijam fakt, że wszelkie próby uświadomienia innym problemu kończą się oburzeniem ze strony debilnych organizacji typu "Hejt Stop" które mówią później że to rasizm.
Poza tym jakie to jest odpowiednie zabezpieczenie drzwi, mają sobie
  • Odpowiedz
@Kiperek: no właśnie mój chłopak twierdził, że nie można spać przy zamkniętym aucie z zamkniętymi szybami, że niby za szczelny. Toteż zastanawia mnie to, czy to faktycznie prawda:P Z gazem to faktycznie co innego.
  • Odpowiedz