Wpis z mikrobloga

NaVi > Astralis - Astralis jak znam zycie da dupy poraz kolejny w waznym meczu i spala sie psychicznie. Poza tym NaVi wyglada na te chwile prze swietnie.

VP > North - Niby North potrafilo z nimi pare razy wygrac, ale na majory VP dostaje buffa i poprostu nie widze tego ze odpadna z North

FNC > Gambit - W sumie strzelalem sobie, bo widzialem tylko po jednym meczu tych teamow wiec ciezko mi cos na ten temat powiedziec.

SK > Faze - Poprostu SK jest lepszym teamem, chociaz faze jest mega solidne, a jak wszyscy naraz odpala sie z forma to moga powalczyc.

Dalej w polfinalach, liczac ze przejda moje teamy typuje

NaVi > FNC - Poprostu zespol ktory przejdzie z tej pary bedzie najslabszy z calej 4ki.

VP > SK - Fawele nie przekonuja na tym turnieju, VP ma spore szanse na final.

Co do finalu

VP > NaVi - Bo simple to #!$%@? toxic i mam nadzieje ze nigdy nic nie wygra i wyleci z tego teamu ;)

#csgo
  • 7
@NexciaK: VP > NaVi też spodziewam się takiego finału aczkolwiek nie daje szans VP.
To co NaVi pokazuje ostatnio... Magia, taki mega potencjał. A VP? Jak to VP, nadal bardzo wysoko ale do bycia top1 brakuje im mega dużo!!
@lypt0n: Moze, ale jak mowilem - wyjatkowo jestem przeciwko NaVi. Jak kiedys lubilem ich na rowni z envy i vp, tak teraz stracili sporo u mnie przyjmujac tego toksycznego dzieciaka.