Wpis z mikrobloga

@sebawo: tego nie wiem, ja robiłem tak, że badania i teorię robiłem sobie sam (zakładasz PKK, idziesz na badania i umawiasz się na egzamin teoretyczny (po prostu w WORD dzwonisz, mówisz że sam się uczysz i jak/gdzie się umówić na egzamin)). Wtedy omija Cię siedzenie 20 czy tam 30 godzin na teorii w szkole i automatycznie płacisz mniej. Zdajesz egzamin teoretyczny to idziesz na jazdy i tylko za nie płacisz ;)
@Przepior86: mhm, dzięki. Są po necie materiały? B zdawałem wieeeeki temu, wtedy było wszystko dostępne, nie wiem jak jest teraz, bo to się co roku zmieniało chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sebawo: google, znasz? fajna rzecz, polecam użyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) w internecie nic nie ginie. Ja osobiście uczyłem się z jakiegoś programiku z neta, ale nie podam Ci nazwy bo nie pamiętam. Kosztował chyba 10 pln (za miesiąc czy dwa) ale jak wchodziły aktualizacje jakichś pytań czy coś to też się aktualizował. Poszukaj, znajdziesz na pewno.
@sebawo ja w tym roku zdawalem gdzie B robilem 10 lat temu :) wiec podsumowujac wyrabiasz PKK, zapisujesz sie na teorie w WORD, idziesz do szkoly gdzie robia Ci badania i rozpisuja jazdy. Do teorii uczylem sie z programu za 2zl ze strony bodajze poprawojazdy.pl czy jakos tak. Super baza wszystkich pytan. Wystarczy kazde przerobic raz i gra. Na egzaminie wszystkie pytania sie powtorzyly.