Wpis z mikrobloga

Nasze Pogodno takie spokojne, bezpieczne a dwie żabki zamykają z powodu kradzieży, podobno podludzie kradną na potęge, jedna właścicielka miała żabkę na Pogodnie i gdzieś w okolicach Śląskiej i tam prawie w ogóle nie było kradzieży. Info o powodzie zamknięcia od znajomej, konkretnie chodzi o żabkę na Mickiewicza/Traugutta i tą na Reymonta, która niedługo ma się zamknąć z tego samego powodu, był też kawałek dalej Fresh Market w miejscu po sklepie mięsnym na Mickiewicza i też się zamknęli z powodu kradzieży różnych produktów #szczecin
  • 30
  • Odpowiedz
@kocham_jeze: samozwańcza reinkarnacja króla rapu, legenda Szczecina, bohater wielu sebixów, mokry sen karyn ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jakieś 10 lat temu kręcił się po mieście i "rapował", taki nieszkodliwy wariat, dosyć zabawny ;) ja go kojarzę z Olimpica i że często gdzieś tam się kręcił w okolicy.
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol Kiedyś jechałem złotówą i się okazało, że kierowca to ojciec tego tupaca. Trochę mi podpowiadał o swoim synu. Ogólnie to kretyn jest, wszędzie gdzie pracował to po tygodniu go wywalali, za pyskówki itp. Mówił też, że się upił i zabrał jego auto(złotówy) i na basenie górniczym wjechał w słup czy coś takiego i uciekł z miejsca wypadku, a o 6 rano policja zabrała tego ojca na komendę bo myśleli że
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Wsiadłem, jechałem do Wordu, a że długa droga, to sobie gadam z nim luźno, pyta się mnie czy tu mieszkam (w miejscu gdzie wsiadłem), potwierdziłem. Chwile pogadałem o szkole chyba, to zapytał się czy znam Czakiego (chyba tak go nazwał)? Ja nie ogarnąłem, a on dodał po chwili:
-No mówią na niego szczeciński Tupac
-Aa tak, kojarzę go..
-To mój syn
No nie wiedziałem co powiedzieć xD To nie
  • Odpowiedz