Wpis z mikrobloga

Dlaczego tak wiele osób naśmiewa się z #sgh? Przecież to jest jedyna uczelnia w Polsce (oprócz it), która daje takie możliwości. Jesteś średniakiem na 3 roku? I tak dostaniesz staż/płatne praktyki za 4.5 brutto. Jesteś wymiataczem na 3/4 roku? Staż/praktyki za 10k netto z możliwością pełnego etatu i podwyżki po magisterce. Do tego kontakty z zagranicznymi #korpo, możliwość późniejszego studiowania i MBA na najlepszych uczelniach na świecie, dwa języki na wysokim poziomie, koła i organizacje studenckie.

Nie chcę już nawet wspominać, że absolwenci sgh zarabiają najwięcej że wszystkich absolwentów w PL.

#studbaza #korposwiat #takaprawda
  • 8
  • Odpowiedz
@quice567: nie wiem gdzie widziałeś to naśmiewanie się z sgh, ale to prawda widziałem raporty i absolwenci tej szkoły charakteryzują się najlepszymi zarobkami po ukończeniu studiów
  • Odpowiedz
@quice567: absolwenci SGH nie zarabiają najwięcej w Polsce wśród absolwentów bo są po SGH, tylko dlatego, że większość osób mieszka/po studiach zostaje w Warszawie xD gdzie zarobki są najwyższe

jeżeli sam jesteś po SGH to niezłą laurkę właśnie wystawiłeś uczelni

poza tym, jeżeli jest inaczej niż mówię, to prośba o źródełko w podziale na miasta zamieszkania ORAZ ukończoną uczelnię, inaczej to #danezdupy
  • Odpowiedz
@quice567:
Bo poziom nauczania jest żenująco niski, ściąganie jest na porządku dziennym a sama uczelnia jedzie na renomie SGPiSu która rzeczywiście coś sobą za komuny reprezentowała
  • Odpowiedz