Wpis z mikrobloga

CSGO Major - dzień 5.
Wczorajszy dzień średnio poszedł chociaż oczywiście nadal ze zyskiem. Dzisiaj bardzo fajne mecze - mam nadzieje że będzie 6/6 i wejdą kupony.

North > G2 - 4j na @1.75
Fnatic > EnVyUs - 3j na @1.90
Mouz > Liquid - 5j na @1.50
Optic > GodSent - 6j na @1.57
Astralis > SK - 4j na @1.45
Gambit > FaZe - 5j na @2.15

Double :
Optic i Astralis - 4j na @2.28
Mouz i North - 3j na @2.63

Treble :
Gambit, Optic i Astralis - 2j na @4.89
Fnatic, Mouz i North - 3j na @4.99

Yolo-AKO :
North, Fnatic, Mouz, Optic i Astralis - 2j na @11.35

Plusujących będę wołał jutro (jeśli zaplusowałeś wcześniej i jesteś oznaczony na liście - nie musisz plusować ponownie, i tak Cię oznaczę).

#bukmacherka #kaczybuk
@Struziu @Stefaniak91 @tolstyy00 @kams7 @nitek91 @radam593 @losiu20 @marecki1906 @Chce_Tu_Zostac @rapazia @CroCop @kams7 @losiu20 @jasperkrk @c1nu

+ Mały tips - na stronie CSESPORT na której można obstawiać mecze skinami - mecze z drużynami CIS są bardzo przeszacowane. Myślę że warto zaryzykować i postawić tutaj małego beta na FaZe który ma tylko 28%. Poza tym - dobry kurs na North :)
  • 3
@kaczybuk: musisz zmienić zapis swoich rozliczeń kuponów bo ten Twój jest mało czytelny i mijający się trochę z prawdą. Wczoraj tylko 1j na plus. Jeśli chodzi o dzisiejsze typy to według mnie EnVyUs>Fnatic i Mouz-Liquid mecz totalnie 50/50, z resztą sie zgadzam.
@kubem25: ok jutro spróbuję odejmować też to czym gram w danym dniu, pewnie kosztem podawania kursów bo na telefonie to robię i dużo czasu marnuję :P Albo zrobię jakiś arkusz. Dzięki za uwagi cumplu, wydawało mi się że jak podaję dokładnie ile stawiam to dość łatwo można to obliczyć bo to same liczby całkowite.