Wpis z mikrobloga

@Denx o samej wyspie mam takie samo zdanie. Smród, tłok, wszedzie imprezownie do rana i mega drogo ( ͡° ʖ̯ ͡°) jednak okolice mi sie bardzo podobaly ;)
@rzedzian kiedy byles?
@bart88uk ohh pewnie jestes programista za 15 k ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Komornickus My z koleżankami raczej celujemy w tanie hostele/hotele, spałyśmy w samym środku zamieszania. 3 dniowy pobyt nas bardzo zmęczył. Nasz blad, bo moglysmy szukac noclegu na miejscu, ale dziewczyny troche bojaźliwe...
@Irie_: to współczuje spania przy zatoce. W Vikingu płaciliśmy 100zl za bungalow za dwie os. 15-20 minut z buta do miasta. Plaża w szczycie sezonu pusta. Po plazy chodziły metrowe warany i kraby wielkości pieści ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobry jest również tohko beach resort z drugiej strony wyspy. Do miasta półtorej godziny wspinaczki po dzungli
@Komornickus to strasznie pechowo trafilysmy, ale dziekuje Mireczku za podpowiedzi, przyda sie!To moja nie pierwsza, i nie ostatnia wizyta w Tajlandii :)
@chce_miec_psa obawiam sie, ze jestem calkowitym przeciwienstwem feuera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rzedzian mamy dokładnie takie same przemyslenia! Wyladowalysmy w Phuket, i nawet chcialysmy sie wrocic do Ao Nang, ale za tydzien lecimy do Singapuru ( ͡° ʖ̯ ͡°)