Wpis z mikrobloga

Witajcie znowu mirkoelektrycy. Tym razem potruję wam dupe o heat guna, takiego najprostszego. Chodzi mi glownie o to jak obliczyc i jaki w ogole wybrac przewod nichrom, chromonikielina. Ile tego potrzeba nawinac na pistolet i jakiej grubosci drut zastosowac? Moim celem jest zrobic heatguna coby ogrzewac rurki pvc i typu pp-r i te takie rozne do cieplej wody i moc je modelowac z lekka wyginac bo chce sobie zrobić....Łuk... jak na jutubach pokazywali, ale ze nie mam heatguna a te gdzie mieszkam sa drogie wiec kupie sobie kabelek ni-cr i se zrobie a co. To jak ludu pracujacy pomożecie? A no i calosc musi byc zasilane tym zasilaczem co wykorzystuje ze straego komputera, tutaj macie "schemat"
#elektryka #elektronika #diy #pytanie
Pobierz tomjar - Witajcie znowu mirkoelektrycy. Tym razem potruję wam dupe o heat guna, takie...
źródło: comment_eGPuLzHlWYZUJeJQr9XjcoLcyLXM2a1r.jpg
  • 14
@Issac: @tomjar: Aha XD człowiek sie nie zna wiec ja i @krak: odpowiadamy ze lepiej kupic gotowe urzadzenie, którego go nie porazi prądem i nie spali sie zamiast wymyślać koło na nowo... do tego nie wiem co jest z Tobą nie tak, ze do lidla masz 20 000km
@Atariauke: argentyna. pozatym moglbym pojsc i kupic ale tu narzedzia sa drogie i #!$%@?. pozatym jak mnie doprowadza do bialej goraczki tysiac pytan i prztyczkow zupelnie niezwiazanych z tematem. dlatego pytalem tutaj bo do tej pory madrzy ludzie potrafili doradzic jak wczesnie z pradem i wlacznikami. nie przejmuj sie ze spale cos badz mnie porazi (12voltow z zasilacza) lub cos zjaram. idiota skonczonym nie jestem zawsze w nieznanej dziedzinie wole wyjsc
@krak: widze ze kompletnie nie znasz realiow: tutaj jak ktos pisze w ogloszeniu ze sprzedaje cos i to cos jest w idealnym stanie lub nowe - to znaczy ze sie #!$%@? przy 2gim uzyciu. dwa nigdy nie ma mozliwosci odbioru np od typa z domu tylko gdzies na ulicy z wyzej wymienionego powodu :D trzy 480$ wole nie wydawac na cos co byc moze uzyje tylko raz. Dalej, naogladalem sie filmikow
@krak: nie pitol wczoraj 32 st parow wilgoc ze sie gotujesz a dzis dobrze bo 24 czekam az bedzie 35st tylko po to zeby sie rozpuscic :/ ani nie wyjdziesz z domu ani nic nie zrobisz a w domu bez aire acon. sie gotujesz