Wpis z mikrobloga

@marlylee: masz dobrą pamięć, ja musiałem się podeprzeć last.fm i wyszło, że nie dałem jeszcze BLUE porządnej szansy tak naprawdę, jakoś tak bałem się chyba wcześniej, że ciężko im będzie zrobić coś na poziomie poprzednich albumów, trzeba to nadrobić
@arealhumanbean: blue na pewno mniej mroczne, ma inny klimat niż poprzednicy, ale bardzo lubię tę płytę, kojarzy mi się z rodzinnymi stronami, z morzem :) visuale też bardzo ładne, jeśli nie podejdzie na sucho to polecam spróbować z visualami, ja pokochałam, ale przyznaję też nie od razu. nie wszyskim się podoba pójście w lżejszy klimat, ja jestem za, bo dalej jest to bardzo dobra muzyka, po prostu bardziej pogodna
@marlylee: może teraz będzie odpowiedni moment, gdy opadł już kurz po premierze

wcześniej przesłuchałem tylko z 2 - 3 single, a biorąc pod uwagę, że oni mają tak dobre single, że nie jest fizycznie możliwe utrzymać takiego poziomu przez cały album to miałem obawy

ale faktycznie jeśli klimat jest lżejszy, to byłaby idealna muzyka nad morze, żeby wtopić się w plażowy piasek :D
@marlylee: to może poczekam do lata, bo mi zima zepsuje pierwszy odbiór xD no i chyba nie powiesz mi, że Półwysep Helski to Twoje rodzinne strony? byłem po raz pierwszy w tym roku i się zakochałem w tym miejscu <3
@arealhumanbean: mam tam bardzo blisko od domu :) pół godziny samochodem, no chyba że sezon to wtedy pociągiem. Mam nadzieję, że byłeś w mniej oblężonym okresie, bo w lipcu i sierpniu jest jeszcze tłoczniej niż w Zakopanem :D Rzeki ludzi na ulicach, a jednak prawdziwe piękno widzi się jak jest nie aż tak dużo ludzi. Dołączam fajny film, niby o kolei ale widoki przepiękne, właśnie stamtąd :)
marlylee - @arealhumanbean: mam tam bardzo blisko od domu :) pół godziny samochodem, ...
@marlylee: byłem w najbardziej oblężonym okresie i zarazem prawdopodobnie najbardziej oblężonych dniach, czyli podczas trwania EB Hel Spot... ale z chęcią zobaczyłbym to miejsce z drugiej strony o której piszesz
@arealhumanbean: też byłam na EB Hel Spot! :) Podjechałam bo Taco grał, warto było, bardziej mi się podobało na tym koncercie niż na Marmur Tour. To mówisz że mogliśmy się przypadkiejm widzieć jako przechodnie na ulicy :>
@marlylee: mogliśmy, kręciłem się tam 2 dni :> i zgadzam się co do Taco! :) na Helu był super klimat na jego koncercie (najlepszy jak zaczął wiać wiatr przy utworze Wiatr xD), byłem tak zadowolony, że pod wpływem tego występu kupiłem zaraz bilet na grudniowy koncert, który trochę zawiódł jednak w porównaniu
@arealhumanbean: Mam takie same odczucia :) Było ekstra, miał lepszą formę (więcej dawał radę nawijać), humor miał dobry, no i wiatr na Wietrze :D Ja byłam w Katowicach na koncercie i tam nie było dobrze, spóźnił się godzinę i dziwna wersja 6 zer była. Żałuję że w Gdańsku nie byłam, bo wcześniej też był na takiej plenerówce dwa razy w Gdańsku.
@marlylee: może będzie szansa odbić Gdańsk latem gdzieś w plenerze powinien wystąpić znowu

ale też pod wpływem tego występu na Helu pojechałem trochę w ciemno na PRO8L3M i to była najlepsza decyzja w zeszłym roku, także wybaczam mu Toruń xD wcześniej z dystansem podchodziłem do rapu na żywo szczerze mówiąc, oj byłem w błędzie