Wpis z mikrobloga

3 dni temu poparzylem sobie stopę wrzątkiem, oparzenia 2 stopnia. Lekarz kazał zmieniać opatrunek 3 razy dziennie, ale nie wiem czy to ma sens, bo za każdym razem jak go ściągam (a raczej odrywam) ze stopy to się czuję jakbym sobie skórę zrywal. Miał ktoś coś podobnego? Co polecicie robić, co stosować? #oparzenia #lekarz #pomoc #zdrowie
Pic rel w komentarzu
  • 21
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kaenpeowiec: ja kiedyś opatrzyłam stopę jak byłam mała, bo tak mi było spieszno do kąpieli, no i za każdym razem jak zmieniałam opatrunek to tak robiłam, bo inaczej by odchodził ze skórą. no i nic mi się nie działo
@atna-nefarious Tak jest, zmieniam ze względu na wysięk. Po prostu dziwne wydawało mi się, że miejsce, gdzie opatrunek schodzi najtrudniej jest czasem lekko zakrwawione.
@Stara Tak, kubek z herbatą spadł mi na stopę, a reakcja była naprawdę szybka, w ciągu sekundy zdjąlem skarpetkę i poleciałem pod kran.
@HalinaMamZawal Dzięki, popatrzę na to
@Stara Jutro po południu mam wizytę w takim razie. No właśnie sam nie wiem o co chodzi, bo np. moja siostra w wieku 10 lat wylała sobie na brzuch gorącą herbatę i tylko zaczerwienienie było.

@Cojestpiec
@inka_niszczycielka
Dzięki, jutro rano podczas zmiany opatrunku spróbuję to zrobić w misce z wodą, zobaczymy czy przeżyję i jak efekt :D
@Waszplayertostulejkowaspierd0lina Piłka? Ja po domu skaczę na jednej nodze, bo kule się gdzieś zgubiły, a