Wpis z mikrobloga

@MandarynWspanialy może skoro sprzęt już jest, to samemu poszukasz jakiegoś fajnego drewna w ramach oszczędności i zamiast tego zainwestujesz w akwarium o dnie co najmniej 80x30cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Wtedy miałbym dla Ciebie już pielęgniczki, Apistogramma baenschi f1, tutaj maluszki, ale mam już 4 podrostki większe, z czego jeden to już pewny samiec.
Ich brzuchy mają taki kolor, bo żarły artemię :D.

#akwarystyka #zwierzyniecpapji
Papja - @MandarynWspanialy może skoro sprzęt już jest, to samemu poszukasz jakiegoś f...

źródło: comment_IvPTNHvy4KdeFE4kHIoFa96yh94ss7pB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papja Dzięki, ale... Drewna i tak bede szukał sam w ramach przyjemności a nie oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety z przyczyn obiektywnych akwarium 60x30 jest max co mi się zmieści. Tego niestety nie mogę przeskoczyć. I to nie podlega "negocjacji". Akwa ma miec charakter dekaracyjny a jednocześnie musi być odpowiednio bezpiecznie i stabilnie umiejscowione (a przy czwórce dzieci różnie to bywa w domu).
A te pielegniczki
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: Inki są świetne, duże, łatwe i efektowne, jak będziesz miał akwarium 80x30cm dno, lub większe, to polecam. Niestety w mniejszym harem się nie zmieści, bo samice to straszne łajzy(ale jakie ładne podczas opieki nad narybkiem ;D).
  • Odpowiedz
@Papja Na większy zbiornik będę sobie mógł pozwolić przy totalnej zmianie wystroju chałupy... a to niestety nieprędko. No chyba, że nagle firma mi się sama rozkreci i nie będę wiedział co z kasą zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
A póki co muszę sie ograniczać, bo nie chce nadmiernie męczyć ryb.
  • Odpowiedz