Wpis z mikrobloga

Widzieliście wyniki ankiet http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/wisla_krakow_oczami_kibicow_wyniki_ankiety/ :D

"niemalże 2/3 badanych nigdy nie spotkała się z agresywnym zachowaniem na stadionie."


nie mniej nie więcej ponad 1/3 osób chodząca na mecze wisły spotkała się z agresją stadionową. Tak bardzo bezpiecznie, tak bardzo wspaniale. A potem się dziwią jak to możliwe że ludzie nie chcą chodzić na Wisłę.

#wislakrakow #pilkanozna #ekstraklasa
  • 29
@goras: To akurat uroki sektora. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Też widywałem parę spin i dziwnych sytuacji, ale to raczej nie problem. Większym problemem jest podział między C, a resztą.
@futurepoland: ja nie oczekuje teatru. powiedziałem tylko, że z takim podejściem i wrogą atmosferą na trybunach nigdy nie uda się zrobić mody na Wisłę i frekwencja będzie po max 15 tyś. nie licząc derbów i meczów z ległą
@goras: popatrz sobie na mecz z Zagłębiem Lubin, kiedy graliśmy o grupę mistrzowską, prawie pełen stadion a przeciwnik nijaki, bo to był mecz o stawkę. Gdyby Wisła walczyła o Mistrzostwo czy grę w Pucharach to nikt nie zastanawiałby się nad twoim "agresywnym zachowaniem", tylko przychodził na stadion ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@0710: z tego co pamiętam to najwięcej palenia widziałem na koncercie na 10 lecie śmierci magika w megaclubie. i tych fajnych policjantów którzy siedzieli pod klubem. Wtedy zrobić wjazd to by roczne statystyki zrobili ;D

@futurepoland: ale na legie i lecha jest moda. zobacz ile tam wyciągają ze sprzedaży gadżetów a u nas ponad 50 % kibiców nie kupiło żadnego gadżetu klubowego.
@ZohanTSW: myślę że dla pikników na których wg. mnie powinien być budowany klub z dużego miasta, bezpieczeństwo, catering i moda mają porównywaną wartość co wyniki sportowe.
Popatrz na ilośc karnetów na Widzew, gdzie tam poziom sportowy.
Wtedy zrobić wjazd to by roczne statystyki zrobili ;D


@goras: no właśnie, każdy wie że w takich miejscach na pewno jest a wjazdów nie ma. co to za prawo xD
@goras: nie będę publicznie pisał ile moi koledzy czy znajomi mieli nieprzyjemności na mieście, gdy byli w barwach Wisły, także to jest małe usprawiedliwienie dlaczego tak mało gadżetów schodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@futurepoland: dlatego tego konkurenta trzeba pokonać modą na klub. Nie jestem z krakowa ale z tego co wiem to "strefy wpływów" dzielą się mniej więcej po równo (popraw mnie jeżeli się mylę),za to wisła w zdecydowanej większości króluję z regionie. Na tych kibicach trzeba się skupić.
@futurepoland: No właśnie o tym mówię. Bezpieczeństwo. My jak jedziemy na mecz musimy albo zostawiać gdzieś pod mieszkaniem auto, albo jechać busem, bo nam pod stadionem kilka razy porysowali podczas meczu. :/
@goras: ok, ale nie ma się co oszukiwać, dopóki Wisła nie będzie walczyła o wyższe cele to nie przyciągniesz tych kibiców, to nie jest Bundesliga, że grają światowe gwiazdy albo poziom jest taki, że miło oglądać grę piłkarzy itp.