Wpis z mikrobloga

Mam głupie pytanie, a tu mogę je zadać xD
Orientuje się ktoś jak to jest z punktami ECTS na studiach? Mam pulę 30 na semestr. Plus są te dodatkowe 30 pkt. I teraz: to że są na cały rok to wiem, ale czy na jeden kierunek? Sytuacja: robie dwa kierunki, mam dodatkowe 30 pkt ECTS z jednego i 30 pkt ECTS z drugiego? Czy mogę w ogóle wykorzystać te punkty na przedmioty, które nie sa wykładane ani na jednym, ani na drugim wydziale?
Mogłabym pójść do dziekanatu się zapytać, no ale najpierw chce wiedzieć czy głupka z siebie nie zrobie xd

#pytanie #studia #ects
  • 6
@pingwinowa: afair punkty ECTS to są za każdy kierunek osobno. Tyle musisz wyrobić w semestrze. Kiedyś mi mówili, że każdy punkt ects to jest jedna godzina tygodniowo, którą powinno się spędzić na nauce tego kursu. Więc chyba nie ma to związku z tym co piszesz. Ale ja mogę się mylić
@bixor ale za ponadprogramowe się płaci (znalazlam nawet cennik xd) I jest ten dodatkowy limit. I tak, trzeba wyrobić w semestrze, ale to mnie nie interesuje. Interesuje mnie wykorzystywanie punktów z dodatkowej puli. Eh dziś nie mogę złożyć myśli
@bixor w sumie sama nie za bardzo się orientuje, dlatego pytam, a na stronie mojej uczelni znajduje informacje jeszcze z 2013r. i info o odpłatności za drugi kierunek (której już ni ma)