Wpis z mikrobloga

Szalom Mireczky. Rozpoczynamy szeklowe #rozdajo o którym pisałem tutaj. 4 szekle powędrują do plusująch ten wpis (4x 1 szekel + 1 kg wybranych żelków na Paczkomat) a 1 szekel dodam do zamówienia z Allegro wybranego przeze ze mnie. Liczą się tylko zamówienia złożone dzisiaj lub jutro z info do sprzedającego “SZALOM MIREK” :D Przy okazji dajcie też trochę plusów na szczęście i odwagę xD Jutro mam operację, niby to tylko przepuklina pachwinowa, ale trochę się boję znieczulenia podpajęczynówkowego… Wyniki #rozdajo gdy mnie wypuszczą - planowo w czwartek! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gusto #izrael #zelki
źródło: comment_aOOFiybn4a0Xt997WRhIIwDMELiXPKYN.jpg
  • 37
trochę się boję znieczulenia podpajęczynówkowego…


@ecco: Mialem robione to znieczulenie tydzien temu, nie ma co sie bac, ale wbicie igly jednak troche boli( ͡º ͜ʖ͡º)
@ecco pociesze Cię, że ja takowego znieczulenia nawet nie poczułem, nie wiedziałem kiedy igła się wbiła. Po 12 godzinach po operacji wstałem do WC. Ta sama przepuklina, tzn prawie - mosznowa czyli jeszcze gorsza (odwlekalem operacje ile się dało). Przed operacja dają jakieś dropsy na humor, jedynie po trochę #!$%@?, bo boli, ale da się przeżyć. Jeśli masz małą tę przepukline to relax bo nie ma się czego bać. Mówię Ci to
@ecco: Bedziesz po tabletce "głupim jasiu", wiec bedziesz to troche inaczej odbieral a po zabiegu i tak pewnie bedziesz senny + dostaniesz tabletke na sen pod wieczor( ͡º ͜ʖ͡º) Najgorsze, ze nie mozna ruszac sie przez 12godzin zeby nie bylo bolu glowy "popunkcyjnego", ale ja ten moment akurat caly przespalem
@ecco powiem Ci, że niepotrzebnie, jest to pewien dyskomfort, ale o jest to ciekawe uczucie, oczywiście to subiektywna opinia. Parę h po przebudzeniu najgorsze, a i tak nie jakieś tragiczne, boli, no ale dziwne, aby nie bolało, zresztą ketonal się leje z kroplowki. Pewnie będziesz mieć już laparaskopowo, mniej cięcia, mniej cerowania, za czym idzie mniej bólu potem. Także braku czucia w nogach też się nie obawiaj, będziesz po lekach lekko przymroczony
@ecco: tata świeżo po przepuklinie, na zazeszły wtorek go kroili, dwa dni później w domu był, w sumie obie pachwinowe ma już zrobione. nie masz co się bać :) ale może nie noś tyle tych żelków ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ecco: spoko, miałem robioną przepuklinę pachwinową i przez obsuwę na bloku chirurgicznym nie mieli czasu mnie znieczulać kompletnie, więc walneli tylko znieczulenie miejscowe i lecieli na żywca. Wybierz, którą opcję wolisz :)
@ecco zalatali mi już dwie przepukliny. Za pierwszym razem dostalem jakiegos umilacza przed wkluciem to nawet nie pamietam. Ostatnio bylem bez umilacza i wklucie nie bylo zbyt przyjemme. Btw, nie ruszaj sie i nie podnos glowy po operacji, zespół popunkcyjny jest straszny.
@ecco znieczulenie nic nie boli, trochę nieprzyjemne, ale chyba nawet psikają jakimś miejscowym znieczulaczem przed wkłuciem. Najgorsze jest to, że to znieczulenie sprawia, że nie czujesz bólu, ale masz czucie, więc zależy co tam Ci będą robić (mi akurat wyciągali dziecko :D) to będziesz czuł te pociągnięcia wszystkie i gmeranie i tego to się można przestraszyć ;) no i też nie polecam podnosić głowy, korci żeby zobaczyć "efekty", ale na serio nie
@grz_strupek: a dziękuję, mam opuchliznę pod szwami i dokoła. Nie jest to komfortowe, ale czuję z dnia na dzień poprawę. Sama operacja poszła dobrze i następnego dnia powędrowałem do domu :)