Wpis z mikrobloga

@FLAC: @tei-nei: @stefan8800: mialem jechac na ten koncert do Krk ale niestety nie moglem, wiec do Londynu za 3 tyg mialem sie wybrac, na yt patrze sobie na piosenki z Krakowa a tu taka akcja #!$%@?, jeszcze na prezydenta obraza :D i kazuje polakom spiewac not my president xD teraz nie bede tracil czasu i pieniedzy zeby sluchac debili ktorzy spiewaja not my president xD widze demokracja wsrod celebrytow
@bart88uk: masakra, żeby nie móc polityki zostawić w spokoju przynajmniej na koncercie. kogo obchodzi co ten koleś myśli o jakimkolwiek prezydencie? #!$%@? pseudocelebryci, a durne zombie jeszcze za nim to powtarzają. no ale green day chyba nie słuchają raczej jacyś poważni i dorośli ludzie (bez urazy, nie wszyscy! XD) a przynajmniej nie ma ich na tym koncercie, poważni ludzie wybuczeliby takiego idiotę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bart88uk: A nie wiesz, że Billie wyraża swoje poglądy polityczne na scenie już od ponad dekady? American Idiot, 21st Century Breakdown są ci całkowicie nieznane?

widze demokracja wsrod celebrytow taka sama jak i u polowy amerykanow xD

"Taka sama"? To Billie gdzieś podważa wynik wyborów? Mogę linka do takiej wypowiedzi?
@mati1000500100900:

nation controlled by the media

Oczywiście, że może takie zdanie pasować. Alt-rightowa post-prawda przecież była bardzo istotnym elementem w
"Taka sama"? To Billie gdzieś podważa wynik wyborów? Mogę linka do takiej wypowiedzi?


@RoHunter: Trump został wybrany na prezydenta USA, jesli jestes obywatelem USA, Trump jest Twoim prezydentem, niewazne czy Billy spiewa to na drugim koncu swiata czy nie, gdzie wiekszosc ludzi ma w dupie to kto zostal prezytentem USA. Jest jego prezydentem i powinien to uszanować, a nie wyzywac go od fucking motherfucker.
@bart88uk: Dlaczego ma szanować kogoś z kim całkowicie się nie zgadza? Zastosował ostre słowa, nie ma co do tego wątpliwości, ale nie jest trudno taką reakcję zrozumieć, szczególnie, że Billie chyba do tych spokojnych nie należy.
No i nie wiem, czy niektórych tutaj przerasta podstawowa interpretacja tekstu. Przeprowadziłeś do pewnego momentu prawdziwą i naprawdę odkrywczą analizę dotyczącą obywatelstwa amerykańskiego i prezydentury w tym kraju. Myślisz, że nikt o tym nie ma
@tei-nei: No tak, brak argumentów, więc trudno coś odpowiedzieć. W sumie- lepiej dla ciebie, że odpuściłaś.
@bart88uk:

ale. Ciebie lewak xd szkoda mi czytać twoich wypocin

Czytaj: wygłupiłem się, nie wiem co odpowiedzieć, więc: mityczne "LEWACTWO", koniec dyskusji.
Zawiodłem się na was, myślałem, że chociaż spróbujecie obronić swoje racje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RoHunter: skąd, po prostu mamy inne spojrzenie na tę sprawę. mnie nie obchodzą poglądy polityczne członków moich ulubionych zespołów i #!$%@?łabym się, gdybym musiała godzinami jechać na koncert na drugi koniec kraju i na miejscu wysłuchiwać czyjegoś politycznego #!$%@?. Tobie by to nie przeszkadzało, no cóż... zostaje mi tylko uszanować Twoje zdanie.