Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

podczas zeszłorocznej, relacjonowanej z resztą na Mirko tułaczki po Oceanii (do której jeszcze wielokrotnie będę wracał) wiele osób pytało czy mam jakiegoś rodzaju bloga.

Nigdy nie chciałem jednak tworzyć kolejnego bloga podróżniczego z poradami typu "10 wskazówek na spakowanie walizki", jakimś "kołczingowym" poszukiwaniem inspiracji do podróżowania (zostawmy to Pawlikowskiej). Niedawno jednak udało mi się w bólach zrodzić małą platformę na której chciałbym publikować krótkie formy literackie, najczęściej inspirowane własnymi doświadczeniami z drogi a także opowiadania fabularyzowane wokół prawdziwych zdarzeń i postaci historycznych. W przyszłości również recenzje klasycznej literatury awanturniczo-podróżniczej, także godne polecenia pozycje nie zawsze wydane w Polsce. Raczej dla piewców słowa pisanego niż vlogów:)

Startujemy z pierwszym opowiadaniem w którym przenosimy się najpierw do Londynu lat 90 a później w dużo gorętsze miejsce, tak dosłownie jak i w przeności. Dla zainteresowanych tematem, na końcu również galeria z pobytu w Syrii przeddzień wojny. Zapraszam.

Znalezisko: http://www.wykop.pl/link/3568355/syn-prezydenta/

#wanderlust - tag z moich podróżniczych tułaczek.

#podroze #podrozujzwykopem #opowiadanie #tworczoscwlasna #kultura #syria #swiat
Pobierz Dwadziescia_jeden - Cześć Mirki,

podczas zeszłorocznej, relacjonowanej z resztą na...
źródło: comment_o9DwSmBsp99bK6SIm9WuSuy2JlTthRx5.jpg
  • 2