Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
--------------------------------- WYNIKI ---------------------------------

Druga edycja Wielkiej Wykopowej Bitwy Seriali oficjalnie dobiegła końca.
Niekwestionowanym zwycięzcą został Breaking Bad!

Pełne wyniki fazy pucharowej: KLIK
Drabinka fazy pucharowej: KLIK

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w zabawie!

Do zobaczenia w edycji trzeciej! :D


#mirkoserial
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
-------------------------------...
źródło: comment_vFhbYRAj5nvc259adbk3VBfrsmtFEzC7.jpg
  • 65
@oiio: Jak można czepiać się wieku głosujących, skoro Skins i HIMYM najlepsze sezony miały prawie 10 lat temu? Są to seriale wybitne w swoich gatunkach. Friends miał taką samą gimnazjalną widownię jak inne produkcje tego typu. I pewnie by z nimi wygrał, ale nie jest serialem powstałym po 2000 r. (komentując wypadałoby znać podstawowe zasady turnieju).
@Arv_: Oczywiście masz rację, niemniej powiązania są dość luźne. Oczywiście głupotą byłoby oglądać odcinki bez kolejności, ale trochę wybija się taka 10 odcinkowa seria ponad to co można określić serialem. To gdzieś tak pomiędzy tymi gatunkami i śmiem twierdzić, że jednak bliżej filmu. Tak czy owak to moje zdanie i nie chcę się wykłócać, bo masz rację w każdym słowie, reszta kwestią interpretacji.

@Rijel: No jest jednak różnica, bo maglowanie
@oiio: Zgadzam się, że BoB to nie tylko serial, ale uberserial :). Mój faworyt. Sięgnąłem nawet po dwie książki w temacie. Pierwowzór literacki i biografię dowódcy. Wyjątkowa postać. Można też powiedzieć, że drugi sezon jest - Pacyfik. Chociaż słabszy.

Wiesz, niezły film w dziesięciu odcinkach spełnia definicję serialu. A że ocieka zajebistością ... trzeba było głosować :)