Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowypasek here. Piszę z anonimowych, bo się trochę wstydzę z własnego konta ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ważę 60,5 kg, chciałabym zejść do 55, by móc nazwać się kobietą (#pdk). Od dwóch tygodni chodzę 3-4 razy w tygodniu na różne zajęcia fitness (trwają około godziny), czasem jeszcze biegam na bieżni i jeżdżę na rowerku. Od trzech tygodni stosuję zasadę "mniej żreć", szacując na oko, to wchłaniam pewnie koło 2k kcal dziennie. W tym czasie schudłam niecałe 2 kg (waga początkowa to było 62,4 kg, ale wiekszość spadła przez pierwsze dwa tygodnie, w ostatnim tygodniu stoi w miejscu). Teraz myślę, żeby wspomóc się dietą 1500kcal. Czy to dobry pomysł? Da radę schudnąć takim trybem żywienia i ćwiczeń te 5,5 kg?
#odchudzanie #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
OP: @gwynebleid: Możliwe, bo boczki mam trochę mniejsze, ale ciężko stwierdzić, czy faktycznie tak jest. Kiedyś dawno robiłam sobie pomiar body fatu i niestety procentowo bardzo nieciekawie to wyglądało.
@Aurii_: Póki co żadnej diety nie stosuję. Jedynie zrezygnowałam ze słodyczy całkowicie oraz jem trochę mniejsze porcje, ale dokładne tego samego, co jadłam zawsze.
@RVRE_PEPE: Dwa razy w tygodniu rower?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
@AnonimoweMirkoWyznania czyli pierwsze efekty już masz . wytrwaj do następnych - przynajmniej próbuj . dobre jest pływanie bo nie obciąża tak kręgosłupa jak ciężary na siłowni , jest zalecane no i świetnie wyciąga energię z jedzenia - ja po basenie mam apetyt , tylko że idę tam i ostro jadę 30 długości (10 kraul w płetwach i takich łapach na dłonie, 10 żabka bez niczego , 5 same nogi w płetwach i
@snwptest: Problem z miazdzyca wystepuje tylko jak masz jakis stan zapalny w zylach. Spozywanie cholesterolu i tluszczu nasyconego nie wywoluje miazdzycy. Generalnie, jak nie jesz cukrow prostych i cos cwiczysz, to nie ma problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania: jesli chcesz tylko schudnac to nie trzeba jakies konkretnej diety miec jak pod zawody. nie jedz slodyczy, ogranicz weglowodany itp, to wszystko w internecie znajdziesz co robic.

Wylicz jakie masz zapotrzebowanie na kalorie teraz i zmniejsz o 15-20%. Jak ci sie nie chce, to rob to na oko. Dluzej zajmie ale obedzie sie bez wagi do liczenia posilkow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainstaluj sobie myFitnesspal i