Wpis z mikrobloga

a nenneke i priscille zawsze możesz ubić grzybkami, polecam


@epi: W tym przypadku Nenneke została wyciągnięta z talii Pryszczyllą to raz. Dwa - nie zawsze uda się ubić coś na czas grzybami. Trzy - Skellige nie sra złotymi jednostkami przy wskrzeszaniu i można zaorać ich board bez problemu. Cztery - grając Skellige nigdy nie udało mi się zrobić z jednej karty 35+ punktów w tym złote jednostki. Nie muszę chyba mówić,
@epi: jak ty niby chcesz znerfić to wskrzeszanie? albo wskrzesza kartę, albo jej nie wskrzesza, co tu do nerfienia? w jaki sposób to znerfić niby? cokolwiek w stylu że otrzyma mniej punktów po wskrzeszeniu albo że zadziała ta umiejętność wskrzeszenia w następnej rundzie spowoduje że ludzie przestaną mieć cokolwiek poza shani w talii do wskrzeszania
@Jurigag: opcji jest mnóstwo:
- całkowity brak możliwości wskrzeszania kart wskrzeszających i takich, które przywołuja inne karty
- limit liczby kart wskrzeszających w talii
- losowa szansa na wskrzeszenie, przecież wszyscy tu tak bardzo lubią losowość :P
itp

cokolwiek w stylu że otrzyma mniej punktów po wskrzeszeniu albo że zadziała ta umiejętność wskrzeszenia w następnej rundzie spowoduje że ludzie przestaną mieć cokolwiek poza shani w talii do wskrzeszania


@Jurigag: i
@Jurigag: mnie nie, to taki prztyczek w nos dla tych, co mi usilnie wmawiają, że losowość jest fajna ;)


limit kart już jest przecież


@Jurigag: ale nie taki
możesz mieć w talii 3 medyków, shani, barona, nenneke

ja bym dowalił limit na przykładowo max 2 jednostki wskrzeszające, czyli jak wsadzisz do talii shani i barona, to juz nie dodasz pozostałych
@epi: to czemu w takim razie nie zrobić też limitu na jednostki strzelające? albo ogólnie zabierające siłe? albo na pułapki? też mnie one irytują, zróbmy na nie limit, że możesz mieć max 2 pułapki w talii
albo na pułapki? też mnie one irytują, zróbmy na nie limit, że możesz mieć max 2 pułapki w talii


@Jurigag: hah, tutaj bym ten limit ustawił na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi: ja bym jeszcze ustawił limit na jednostki strzelające, że możesz mieć np 3, tylko np roche i 2 trebusze, więcej nie, czemu nie? irytująca jest też talia radowida i ogólnie niszcząca więc czemu też jej nie znerfić?
@Jurigag: nie no, generalnie mechanika wskrzeszania jest potężniejsza niż strzelania
dużo więcej zyskujesz wskrzeszając jednostkę, niż zabierając przeciwnikowi 2 siły :P
@epi: i co z tego? jest irytujące - jest, to znerfmy to albo ograniczmy, przecież to twoja logika właśnie xD przecież to co wrzucił op zdarzy się raz na 1000 gier, rzeczywiście, strasznie op, równie dobrze może być raz raz na 1000 gier, że wygrasz tą swoją talią niszczącą każdą rundę do zera bo skontrujesz i zniszczysz każdą kartę przeciwnika, nie jest to op? jest, bo jak to miał oponent skontrować
@Jurigag: strzelanie samo w sobie nie jest irytujące ;)
niszczenie kart jest :P

przecież to co wrzucił op zdarzy się raz na 1000 gier, rzeczywiście, strasznie op, równie dobrze może być raz raz na 1000 gier, że wygrasz tą swoją talią niszczącą każdą rundę do zera bo skontrujesz i zniszczysz każdą kartę przeciwnika


@Jurigag: oj zapewniam Cię, że zarówno jedno i drugie może się zdarzyć duzo częściej ;)