Wpis z mikrobloga

No dobra!
Mam wycenę z ośrodka. W mojej opinii jest BARDZO dobra, ale ostateczna decyzja należy do Was.

Kosztorys pobytu:
Piątek:
* obiadokolacja 25 zl od osoby
* nocleg 40 zl od osoby
Sobota:
* sniadanie 20 zl od osoby
* menu grillowo- ogniskowe z piwem 50 zl od osoby i bedziecie zadowoleni
( m.in. kielbaska, pieczywo, karczek, smalczyk z ogorkiem, salatka grecka, wszelkie dodatki - ketchup, chrzan, musztarda, jednorazowki itp. oraz oczywiscie piwko i tu mysle ze przy tej cenie okolo 1-1,5 l na osobe )
* nocleg 40 zl od osoby
Niedziela:
* 15 zl od osoby

Czyli 200pln za nocleg z wyżywieniem, grillem, i piwem w sobotę.

Do tego można doliczyć koszt obiadu w sobotę (myślę że maks 20pln) + koszulka 30pln.

Czy taki koszt jest dla was akceptowalny? Potrzebuję szybkiej odpowiedzi zanim potwierdzę i przedpłacę ośrodek!

Proszę o TAK / NIE

#motocykle #zlotmotomirko #motomirko
b.....u - No dobra!
Mam wycenę z ośrodka. W mojej opinii jest BARDZO dobra, ale osta...

źródło: comment_nAtSbqVLNA1svHSMGKugWFRwAfDdit2Y.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Tak, ale prosiłbym o doprecyzowanie kwestii noclegowej :). Czy za 40 pln jest dwójka z kiblem, pokój dwuosobowy w domku z jedna / dwiema łazienkami i jakie sa opcje zakwaterowania. Jeżeli jest jakaś gradacja kwaterunku to fajnie było by o tym wiedzieć i wybrać swoją opcja (i odpowiednio dopłacić) przy rejestracji.
@blubi_su: mam jeszcze jakieś tam uwagi ale to ci napisze osobno.
  • Odpowiedz
@blubi_su: z jednej strony 2x drożej aniżeli ostatnio, z drugiej strony warunki wydają się być lepsze... z trzeciej strony, mniej wachy przepalę, więc jestem w miarę na tak w sumie.
  • Odpowiedz
@noriad: Dokładnie jak napisałeś, wyższy standard, no i więcej atrakcji będzie na samym zlocie :-) Między innymi profesjonalny pokaz ratownictwa.
Ale to już w następnym wpisie :-)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ogólnie zastanawiam się też, czy nie ma jakiejś alternatywy w szeroko pojętej okolicy? Pytam dlatego, że jak widziałeś ostatnio, nie były nam potrzebne żadne luksusy, w sumie tylko łóżko + ogrodzony teren by nam wystarczył, i ewentualnie karuzela #!$%@? też ;D Chyba że idziemy w stronę "wypasu", to wtedy cena będzie zrozumiała ;)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Jednocześnie jestem zbyt leniwy aby porównać cenę z ceną za poprzedni zlot (nocleg/atrakcje/jedzenie) więc dlatego też jedynie "podtykam pomysł", bez jego forsowania :)
  • Odpowiedz