Wpis z mikrobloga

@xSebeq: No to odpisz, ze to nie jest odpowiedz na zadane przez Ciebie pytanie.
Prosisz o odpowiedz na pytanie "Na jakiej podstawie uważacie , ze niewlasciwie ja uzywalem?" bo chcesz to zgloscic do urzedu ochrony konsumenta ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zobaczymy co odpisza.
  • Odpowiedz
@dob3k: "Uprzejmie informuję, że w ocenie sprzedawcy charakter przedstawionego uszkodzenia wskazuje na uszkodzenie wynikające z niewłaściwej eksploatacji. Uszkodzenia tego typu nie podlegają naprawie bezpłatnej gdyż nie wynikają z wady własnej produktu . Nie możemy go także zakwalifikować jako niezgodności towaru z umową.

Stanowisko sprzedawcy zostaje podtrzymane.

Sprzedawca nie bierze udziału w pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich w rozumieniu ustawy z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich (Dz.
  • Odpowiedz
@xSebeq: Uzywales zgodnie z przeznaczeniem. Ja bym zglosil do urzedu ochrony konsumenta. A im odpisal ze to wada fabryczna, bo takie cos sie nie ma prawa stac w tak krotkim czasie i dorzucil fotki innych uzytkownikow ktorzy mieli z tym problem.
Chyba ze Ci sie nie chce i wolisz odpuscic. Ja bym ich nękał. Im wiecej ludzi zacznie nie odpuszczac to tym szybciej zaczna traktowac klientow powaznie jak za granica.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dob3k Raczej odpuszczam. W tej sprawie będę kontaktował się ze steelseries, a krótki czas to nie był bo dwa lata będzie za 4 miesiące.
  • Odpowiedz
@xSebeq: wysyłaj do SS, mi chcieli przyjąć na wymiane 4ro letniego senseia, kupionego z drugiej ręki z powodu odpadającego lakieru. Nie wysłałem chociaz nawet sami mi RMA założyli, bo szkoda mi było czasu, a pytałem ich tylko czy samej skorupy by mi nie przysłali żebym sobie sam wymienił, od tej pory tylko SS i się nie zawiodłem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Leniek Wszystko skończyło się na tym, że po wysłaniu zgłoszenia do Steelseries dostałem kupon na ich stronę i wybrałem nową myszkę. Tym razem sensei, bez takiej gumy po bokach.
  • Odpowiedz