Wpis z mikrobloga

Dla uczczenia zbliżającej się 32. okrągłej rocznicy urodzin, postanowiłem dać komuś prezent: deska Voelkl Prime Squad 158. Przeznaczona bardziej dla #niebieskipasek, 80 kg wagi i wyżej, ~175 cm wzrostu i wyżej. Deska jest w dobrym stanie, na ślizgu rysa ale zalepiona kofixem. 2 sezony przeleżała w szafie bo jeżdżę na nowej. Deska jest twarda i do freestyle się nie nada, chyba ze hopy 50m.
Nie będzie losowania, chce żeby deska trafiła do kogoś kto chce rozpocząć przygodę z jazdą na desce lub zmienić sprzęt.
Chcesz deskę, napisz dlaczego ma trafić do Ciebie. Może być priv. W poniedziałek wieczorem wybiorę kogoś i we wtorek wyślę deskę.
#snowboard, #rozdajo
Pobierz uvs - Dla uczczenia zbliżającej się 32. okrągłej rocznicy urodzin, postanowiłem dać k...
źródło: comment_BWoXRKW4uEtXgfMwUg8hAWQQZSIjungt.jpg
  • 52
@uvs z ciekawości jaki jest koszt takiej deski? Zacząłem w tym roku jeździć, ale sprzęt pożyczam i jest tak sobie. Ile musiałbym dać za swoją deskę, żeby była w miarę sensowna?
@uvs: buty kupione a deski jeszcze brak. Jak zawadza to chętnie przygarnę. Zima (wolne) się kończy a ja jeszcze nauki na desce nie zacząłem. Pozdrawiam cieplutko ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Paparappa: Niektóre modele Volkl uchodzą za najlepsze w świecie, np. Coal. Mam taką i jest to bardzo wymagający sprzęt. Położenie się na śniegu w zakręcie (a to miękka decha!) jest możliwe. Wprowadzona na krawędź jedzie jak po szynach tnąc muldy. Generalnie - super.
@uvs 178/78 here. 4 lutego pierwszy raz w życiu uderzam na stok na tydzień. W życiu nie jeździłem na desce, raz próbowałem na nartach. Ski pass, instruktor, ciuchy... chociaż na wynajmie deski bym zaoszczedzil. Jak nie lykne bakcyla obiecuje zrobić swoje rozdajo żeby się nie kurzyla na strychu.
@uvs: fajna akcja Mirku. Ja nie dawno zacząłem jeździć i polecam każdemu. Mega frajda :D Deska średnio by mi pasowała (inna waga i wzrost here), ale zostawię plusa, niech inni zobaczą i skorzystają.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.