Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #usa #trump #polityka

Przesunięcie linii sporu politycznego na to ilu uczestników miały ceremonie inauguracji prezydentów jest dość kuriozalne. Kolejny moment, gdy dość zażenowany czytam liberalną część wykopu. Wygląda na to, że źródłem przaśnienia metod używanych w walce quasipolitycznej jest fakt odsunięcia od władzy danej strony sporu. Strona odsunięta ma tendencję do chwytania się każdej deski.
  • 6
Ale z drugiej strony to konserwy zawsze podnoszą argument że marsz niepodległości jest większy niż te marsze prezydenckie czy inne mniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale generalnie tak, to jest żenada rozmawiać o takich rzeczach a nie o realnych planach czy działaniach. Niestety interesowanie się takimi pierdołami ogólnie świadczy o tym że poziom społeczeństwa spada do poziomu jakiegoś pudelka, i chodzi mi tu o cały świat. Przykład? Obama
Jeszcze może sprostuję, zanim mi to ktoś zarzuci. Problem nie dotyczy oczywiście jedynie wykopu. Po prostu z tutejszymi komentatorami rzeczywistości jestem najbardziej związany, to ich obserwuję na bieżąco.