Wpis z mikrobloga

@wpoz: Istnieje ale ja się do obrazka z małpką odniosłem.
Deprechą zbyt łatwo się wg mnie tłumaczy własnie to, że z nudów i dobrobytu ludziom się w dupach przewraca. Oczywiście mam tu na mysli ludzi którym wygodnie wszystko tłumaczyc depresją.
  • Odpowiedz
@wpoz: rozróżnijmy dwie rzeczy

Zaburzenie:
1. ludzie, którzy popadają w depresję, bo piwniczą w nocy przed kompem, a w dzień siedzą w korpo i piwniczą przed kompem. Zarabiają hajs, a ich jedyna rozrywka to walenie konia do komputera i picie
  • Odpowiedz
@ossj: no to co ma komputer do depresji klinicznej? Komputer jest formą aktywności, a ludzie z depresją (chorobą, nie zaburzeniem) albo leżą albo siedzą i tempo się gapią w ściany czy sufit, jedzą, srają, dużo śpią i jeżeli nikt się nimi nie zajmuje, to szybko umierają.
  • Odpowiedz
1. ludzie, którzy popadają w depresję, bo piwniczą w nocy przed kompem, a w dzień siedzą w korpo i piwniczą przed kompem. Zarabiają hajs, a ich jedyna rozrywka to walenie konia do komputera i picie browarów.


@Fagaldo_Antonio: No ale to może być przyczyną depresji jako choroby bądź jej skutkiem. Bo przecież izolacja jak i brak jakiejkolwiek produktywnej aktywności jest jednym z jej objawów więc

2. ludzie, którzy cierpią na depresję
  • Odpowiedz
(chorobą, nie zaburzeniem)

leżą albo siedzą i tempo się gapią w ściany czy sufit, jedzą, srają, dużo śpią i jeżeli nikt się nimi nie zajmuje, to szybko umierają.

@Fagaldo_Antonio: Nie wiem skąd wziąłeś podział na depresję jako zaburzenie i chorobę bo według klasyfikacji chorób depresje nazywa się zaburzeniem depresyjnym. Nie ma takiego podziału jaki ty podałeś, to są te same przypadłości tylko według twojego opisu w różnym nasileniu (i 1.
  • Odpowiedz
@ossj: ludzie z depresją nie przesiaduję przy komputerze ? ciekawe, że znasz wszystkie przypadki tego zaburzenia..
  • Odpowiedz
depresja to choroba, ale zatracanie sie, zly humor ma swoje korzenie wlasnie z dobrobytu czy spedzaniem za duzo czasu przed komputerem. pierwsze, bo zaczynamy szukac sobie problemow. drugie, bo umozlwiia nam ucieczke w wirtualny swiat, ktory jak nam sprawia problemy, po prostu wylaczamy, np. gre i przechodzimy na wypok, i tak na zmiane. :D wylaczamy z prawdziwego swiata, oddalamy sie od ludzi, chociaz w sumie to jest naturalny proces po zakonczeniu szkoly;
  • Odpowiedz