Wpis z mikrobloga

Kim ja jestem?

Jedni twierdzą że jestem lewak inni zaś że prawak, sam siebie uważam za osobę o poglądach centrowych i chyba bez odchyłów, ale proszę, wydajcie wyrok.

#neuropa #lewactwo
1. Jestem za eutanazją, każdy powinien mieć prawo decydować kiedy chce zejść z tego padołu.
2. Nie lubię żydów.
3. Jestem za aborcją i antykoncepcją, to ja wiem czy mnie na dziecko stać i nikt nie powinien zaglądać mi pod kołdrę.
4. Nie widzę problemu w invitro, jak kogoś stać na dziecko i je chce, proszę bardzo.
5. Zalegalizowałbym marihuanę, nie widzę w tym nic złego. Jakbym miał wybór iść się spalić albo iść się #!$%@?ć zdecydowanie wybiorę opcję zapalenia, wiem przynajmniej jak się to skończy a alkohol potrafi być nieobliczalny.
6. Jestem na bakier z religiami, po prostu uważam że ludzie są robieni w #!$%@? żeby doić z nich pieniądze i trzymać za ryj żeby robili tak, jak mówią pewne jednostki które twierdzą że służą tym wszystkim bogom jakich mamy na planecie. (coś około 4k różnych religii i ich odłamów)
7. Nie przeszkadzają mi lesbijki, wręcz bym popatrzył na jakieś fajne jak się zabawiają. (wiem, jestem hipokrytą bo niżej jadę po pedałach)
8. Powinienem mieć wpływ na to czego uczy się moje dziecko, nie powinno być to odgórnie narzucone.

#4konserwy #prawactwo
1. Jestem przeciw jakimkolwiek dziwakom typu rucham kolegę czy jestem facet, ale ubiorę się jak baba i będę babą.
2. Nie lubię żydów.
3. Jestem trochę "rasistom" choć nie widzę w tym niz złego. Napisałem trochę bo to się tyczy wyłącznie murzynów i arabów. Jednak azjaci czy hindusi mi za cholerę nie przeszkadzają. (Żaden arab ani murzyn nigdy nie dostał ode mnie nawet obelgą, po prostu unikam z nimi kontaktu)
4. Socjalizmowi mówię stanowcze nie, każdy powinien sam o siebie zadbać, jak nie jest wstanie to powinien zwolnić miejsce dla tych co przetrwają, przerażają mnie roszczenia ludzi niepełnosprawnych, rodziców takich dzieci czy bezrobotnych, dajcie bo ja to albo tam to. Nie moja wina że nie jesteś wstanie przetrwać, żegnam.
5. Za zabójstwo, gwałt czy molestowanie dzieci powinna być czapa, popieram.
6. Opieka zdrowotna wyłącznie dla osób ubezpieczonych (Co z emerytami zapytasz? Nie dorobiłeś się dzieci to umrzesz. Dziecko to warunek konieczny do przetrwania)
7. Powinienem mieć wpływ na to czego uczy się moje dziecko, nie powinno być to odgórnie narzucone.
8. Wspieram polskie produkty gdzie tylko mogę i gdzie ich jakość mnie zadowala

Kolejność przypadkowa, są wszystkie punkty.
Tym wpisem nie miałem zamiaru nikogo obrazić, tak czuję i tak to opisałem.
#pytanie #kiciochpyta
  • 14
@mala_rybka: Nie ufam arabom i murzynom, czuję że na każdym kroku chcieli by mnie okraść. Są jak bezrobotni, wszystko im się należy bo są inni. Do pracujących mam troszkę inne podejście, jednak jak mam wybór to pójdę kupić u białego niż u murzyna albo araba. Hindusi i Azjaci wydają się bardzo w porządku, nie są roszczeniowi i w wielu przypadkach bardzo pomocni.
2. Nie lubię żydów.


@Pan_Statystyk: osobiste antypatie, to nie jest element ideologii, ja nie lubię sąsiada spod trójki, jestem lewicowy czy prawicowy?

a tak poza tym to jesteś prawak na modłę amerykańską, taki kowboj, republikański korwin, co wszystko wie po swojemu
@Pan_Statystyk: jesteś prawak z hipokryzją wolnościową. Nikt ci nie ma mówić jak z dziećmi ale nie dorobiłeś sie ich to zdychaj #!$%@? bez ubezpieczenia. Państwo nie może dziecku nawet kanonu lektur ustawić ale panowie posuwający się we własnym domu zakupionym za własne pieniądze mają nie istnieć bo są cyt. "dziwakami".
W sumie trochę się #!$%@? od innych i będzie bardzo dobre centrum silnie wolnościowe. I doczytaj o tym ubieraniu sukienki, bo
@Ryan_Newman: Wyciągasz z kontekstu i walisz jakimś skrótem myślowym który w tym wypadku idealnie pasuje do Ciebie...
@ajuto00: Jak widzisz zawarłem to po obu stronach, zauważam że i jedna i druga strona lubi pojeździć po żydach, w sumie ich nikt nie lubi. Ale głównie zawarłem to w ramach heheszek
@Naxster: Tak to posklejałeś że się kupy nie trzyma... Odniosę się do facetów w sukienkach i że mam o nich
facet w sukience nigdy nie będzie kobietą.


@Pan_Statystyk: widzisz jakbys doczytal to bys wiedział ze to nie jest facet, a raczej trzebaby arbitralnie powiedziec po czym oceniamy.
Ciekawe ze nikt na forach nie rzuca tekstow "co wy mi tu #!$%@?, no wiadomo ze to bedzie chloniak limfatyczny!" ale w sprawie "facetow w sukienkach" każdy jest urodzonym ekspertem
@Kapitalis: Te zabawy często kończą się źle, sprzedają cały swój jak i nie swój dobytek i kradną żeby mieć na działkę, więc nie, nie zamordyzm tylko troska o społeczeństwo że tak to ujmę, tacy ludzie powinni być izolowani.