Wpis z mikrobloga

@BadWood: nie pamietam, ale czas przestawienia steru mam 3.7s - wiec nie ma sie do czego przyczepic. Gorzej, ze to na flagach, booscie i calej naprzod jest wolniejsze od Blyskawicy bez zadnych "dopalaczy", a promien skretu ma 30m mniejszy niz North Carolina.

Pol biedy jak sa w teamie inne DD zeby kontrowac niszczarki przeciwnika, wtedy ja moge zostac troche z tylu i spamowac wszystko co sie rusza. Ale jak mam orac
@bidzej: Bo commanderzy mają nowe skille. Torpedy są widoczne z daleka, każdy okręt ma dwa myśliwce, jakaś pieprzona echolokacja i inne bzdety. Pancerniki hydro, niszczyciele z hydro, radary wszędzie. W dodatku radiolokacja pokazuje przeciwnikom gdzie jesteś, więc ni #!$%@? nie da się schować. Nastały ciężkie czasy dla japońskich niszczycieli. Amerykańskie mają chociaż dobry dym, a ruskie dobre działa.
@Kuracyja: pancernik (nawet i t6) moze przyjac i 5 torped i przezyc, wali salwy na ~20km i potrafi zdmuchnac inny statek na jedno klikniecie. Akizuki przyjmuje 1, gora 2 torpedy, strzela pestkami na 12.2km i na prawde potrzebuje chwili, zeby te pestki zsumowaly sie w jakis sensowny dmg - wiec slabo.

@Budo: a idz pan w ciul z ta radiolokacja, co to w ogole jest??? ( ͡° ʖ̯
@Budo: nie no ja ogarniam jak dziala skill w grze, nie wiem tylko do czego mialoby to nawiazywac w rzeczywistosci... Jakis kierunkowy nasluch radiowy? Bylo cos takiego w czasach, kiedy te statki plywaly? Przeciez w ogole sensowne radary zaczely sie pojawiac dopiero pod koniec WW2, a gdzie sprzet do kierunkowego przechwytywania i analizy transmisji radiowej...
@bidzej: Satelity na orbicie i cię namierzają.
Ten skill nie ma odbicia w niczym i powinien zniknąć. On jest tylko po to, żeby pomidory na tirpitzach nie nabijały się na torpedy i nie rezygnowały z gry.
On jest tylko po to, żeby pomidory na tirpitzach nie nabijały się na torpedy i nie rezygnowały z gry.


@Budo: no tak mi sie wlasnie wydaje. Dowalili z tym skillem do pieca az zgaslo...
@akiko: Pomoże i właśnie o tym jest ten post. Każdy kto ma japońskie niszczyciele zauważy różnicę, szczególnie na wyższych tierach. Wystarczy, że ludzie ustawią się dziobem do najbliższego zagrożenia i pozamiatane, a tyle to nawet słabi gracze potrafią.