Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców #sony #ps4, kupiłem wczoraj nówkę sztukę ps4 lite 500gb, do tego fifka, idę do domu i chce podłączyć pod monitor lg z wyjściami dvi i vga, zakupiłem zarówno przejściówke z vga na hdmi jak i z dvi na hdmi, ale w żadnym wypadku to nie działa. Włączam monitor, włączam ps4 i jest sprawdzanie sygnału a potem monitor się jakby wyłączał i włączał, ekran jaśnieje i ciemnieje. Nie wiem jak to mam rozwiązać w tym momencie :( pomoże ktoś?
  • 41
na telewizorze działa wszystko, wyłączyłem hdcp, przestawiłem na 720p dla pewności i dalej nic, teraz w ogóle go nie wykrywa, nawet monitor nie miga
@bub20: mam przejściówkę z hdmi do dvi, chyba, wyglada to tak że wpinam hdmi do ps4 drugi koniec do przejsciowki, a przejsciowke wpinam do gniazda dvi w monitorze. Jaką w takim razie przejściówkę potrzebuję?
@bartdziur: nie, mam dwie przejściówki, ale nei stosuje ich razem. Robiłem to na dwa sposoby, najpierw do monitora podłączyłem kabel vga, do którego wpiąłem przejściówkę z vga na hdmi i kabel hdmi podpiąłem pod ps4. Drugi sposób to podłączyłem do monitora do wyjścia dvi przejściówkę z hdmi, a potem kablem hdmi połączyłem monitor z ps4. Oba sposoby nie działają. jutro spróbuję kupić konwerter, czy możesz mi jakiś polecić?_