Wpis z mikrobloga

Szalom Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem niedawno w Izraelu na małym autostopowym tripie i przywiozłem kilka szekli, z których chętnie zrobiłbym rozdajo. Pytanie brzmi, czy byłby ktoś chętny? Byłyby to na przykład zestawy moneta 1 szekel + kilo żelka #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj daj daj plusa, jak zbierze się tak z 37 to robię rozdajo!

PS: zrozumiałem już dlaczego Izrael w komiksach polandball jest takim klockiem xD

#pytanie #izrael
Pobierz ecco - Szalom Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem niedawno w Izraelu na małym autostopowym tri...
źródło: comment_Isvh4yzLmQUfi16dFWfbYVqZwFOcRLRJ.jpg
  • 57
@suze: bardzo chętnie, pytajcie Mireczki o co chcecie. Był to autostop po Izraelu m.in. przez całą pustynie stanowiącą 50% Izraela
@ecco:
1. Jak wyglądała Twoja droga (Czy od samego początku podróżowałeś na stopa?)
2. Czy widziałeś problem z emigrantami po drodze
3. Czemu Izrael?
4. Czy w Izraelu jest śnieg?
@suze:

1. Tak, od razu za bramą lotniska Ovda zatrzymałem pierwszy samochód - była to miła Pani pracująca na lotnisku, która dowiozła nas (podróżowałem z różowym) na rozdroże, gdzie musieliśmy się rozstać. Pierwszy złapany stop nastroił nas bardzo pozytywnie, więc w pełnej euforii wskoczyliśmy na drogę i chwilę potem jechaliśmy drugim stopem w kierunku miasta Beer Sheva - ponad 150 km z dwoma podejrzanie wyglądającymi Izraelczykami ( ͡° ͜ʖ