Wpis z mikrobloga

Krzysztof Czabański:

KANDYDATÓW NA PREZESA POLSKIEGO RADIA BĘDĄ TRASMITOWANE W INTERNECIE

Wysłuchania finalistów konkursu na prezesa Zarządu Polskiego Radia najprawdopodobniej odbędą się w Sejmie i będą transmitowane za pośrednictwem internetu. W tej chwili trwają ostatnie ustalenia, ale będzie to 31 stycznia i 1 lutego. Na te dwa dni zaplanowane jest bowiem posiedzenie Rady Mediów Narodowych i w trakcie tego posiedzenia odbędą się przesłuchania - powiedziałem w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. Kandydaci mają być przesłuchiwani w kolejności alfabetycznej.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po pewnym czasie, myślę, że tydzień lub 10 dni od wysłuchań. Chodzi o to, aby każdy z członków Rady przemyślał wnioski z tych przesłuchań - zaznaczyłem.

***

Kandydaci:
Barbara Stanisławczyk-Żyła (obecna prezes Polskiego Radia), Tomasz Wybranowski (były redaktor naczelny Polskiego Radia dla Zagranicy), Jacek Sobala (były szef radiowej Trójki, Jedynki, Radia BiS, a ostatnio TVP Warszawa), Maria Lerman (była dziennikarka Polskiego Radia), Mariusz Staniszewski (były zastępca redaktora naczelnego tygodnika „Wprost”), Henryk Cichecki (były członek zarządu Polskiego Radia) i Marzanna Stychlerz-Kłucińska (była dziennikarka TVP i PR).

Więcej

#radio #tvpis #4konserwy #neuropa
rybitwa_ - Krzysztof Czabański:

KANDYDATÓW NA PREZESA POLSKIEGO RADIA BĘDĄ TRASMIT...

źródło: comment_GEj7ZNYxXTyZjC1xkiicSdOQaMGVdoDQ.jpg

Pobierz
  • 1