Wpis z mikrobloga

@domenacom: Nie ma chyba czegoś takiego jak Aliorsync Kantor. Może Ci chodzi po prostu o Kantor Alior? Tak czy inaczej zajrzyj po prostu na jego stronę i porównaj sobie kursy wybranej waluty.
@domenacom: Alior Sync nie istnieje już rok albo i dwa lata. Teraz to się nazywa T-Mobile Usługi Bankowe, a kantor to osobna usługa pod zwykłą marką Alior Banku.
Po prostu zobacz jakie są kursy na kantor.aliorbank.pl i wybierz co ci bardziej pasuje.
@domenacom: ja dotychczas korzystałem z liderwalut, ale ostatnio zauważyłem że rkantor jest niczego sobie. Do obu mam refy, dzięki czemu dostaniemy wymianę bez spreadu ale na określoną ilość - na pewno nie milion :)
@domenacom: możesz się przejść po bankach. Praktycznie każdy ma lepiej lub gorzej rozbudowaną ofertę dla wymieniających pieniądze. Przy takich kwotach spokojnie idzie sobie ustalić dość dobrą stawkę (choć nadal między bankami różnić się one będą o parę groszy), ale tego raczej nie sprawdzisz ot tak przez neta, tylko trzeba się z jakimś pracownikiem rozgadać.
@domenacom: Nie działają na podobnej zasadzie. Kantor Alior ma po prostu swoje kursy walut i to z nim "handlujesz". Walutomat to bardziej taka giełda, gdzie to jego użytkownicy sami między sobą ustalają kursy wymiany, więc w danej chwili na różne kwoty masz najróżniejsze kursy wymiany i możesz w nich przebierać.

Co do konta, to musisz założyć. Bez niego możesz tylko przeglądać kursy. Zresztą podobnie jak na Wykopie. Jak tu konta nie