Wpis z mikrobloga

@gatchweek: jesteś największym trollem tagu albo głupkiem
jakie masz prawo do decydowania o czyiś marzeniach ?
Praktycznie wszystkie Twoje wpisy to negowanie wpisów autorów, podważasz, wyśmiewasz, oczerniasz, nie odpowiadasz na meritum pytania i nie wnosisz nic do dyskusji, coś nie tak z Tobą ??
@konto_darmowe o #!$%@?, buludupy, bo ktoś wyraża swoją opinie, która jest sprzeczna z jego xD czy napisałem coś złego? przecież powiedziałem tylko, że zegarek pieniężny, ale nazywanie marzeniem zegarka, którego można kupić za 15k z drugiej ręki, to według mnie lekka przesada
@gatchweek: może moja reakcja wynika z tego, że ciagle walisz z dupy,
Nie mam opinii co do tego zegarka, a Ty powinieneś popracować nad forma wyrażania swoich opinii.
Dla typa to może być marzeniem, może tez być nim lorus za 200 zł, możesz mieć inne zdanie i inne marzeni, ale mówienie, że inni nie mogą marzyć o czymś takim to głupota, a nie wyrażanie opinii. Po prostu burak i prostak z
@gatchweek: i tak można rozmawiać, dla Ciebie nie jest, ale może być dla innych bo może jest nieosiągalne, a mówienie komuś ze to #!$%@? nie marzenie to mówienie mu miedzy wierszami, że jest biedakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem biedakiem bo mi się marzy Oris za 5k i #!$%@? zawsze są inne wydatki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Może się marzyć oris ?