Wpis z mikrobloga

Nie mialem seksów długo dlatego boję się, że potrwa doość krótko, jak za pierwszym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Alkoholu się nie napiję więc pytam o wybór kondoma. Co będzie lepsze żeby przedłużyć stosunek. Durex performa który jest z jakimś lubrykantem, który opóźnia wytrysk, czy może durex extra safe? To są takie jak classic tylko z jakiegoś grubszego lateksu, żeby była mocniejsza. No i z tego co pamiętam to "czucie" w niej bylo słabsze i mniejsze doznania, przez co myslę, też opóźniało się finisz.

To co polecacie? Bo tej performy nigdy nie używałem

#sex #kiciochpyta #seks #pytanie #niebieskiepaski
coolcooly22 - Nie mialem seksów długo dlatego boję się, że potrwa doość krótko, jak z...

źródło: comment_mctIOGaZ7McBsb5hBYZW2sPNqhZOQhS9.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Nachlej się, wtedy magicznie możesz tak długo że aż ci się zacznie nudzić xD


@Papasanbaba: czytales posta?

e preformy #!$%@?, środek znieczuli ci beniz i nie będziesz m


@alfa87: @Fides_Inversa, @jakop52, @szczesliwa_patelnia, @trustME, @TheBearJew

poważnie to tak działa? :oo Myślałem, że to tam jakieś 30% dlużej, a nie jakieś czary mary i zarżnę się na śmierć ? xD

zwal wiplera przed ranka


@Martuchna69: @MrPickles @
  • Odpowiedz
@coolcooly22: Dlaczego niby odechciewa? Właśnie wtedy możesz całkowicie skupić się na zabawianiu jej rozmową, nie będziesz miał takiego ciśnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cała reszta przyjdzie naturalnie a i seksy będą długie
  • Odpowiedz
Dlaczego niby odechciewa? Właśnie wtedy możesz całkowicie skupić się na zabawianiu jej rozmową, nie będziesz miał takiego ciśnienia


@MrPickles: no właśnie chyba nie. Mózg dostaje dopaminę to juz ma #!$%@? na wszystko. Nawet w domu jak sobie zwalę to potem juz mi się nic za bardzo nie chce i energię życiową tracę na jakis czas
  • Odpowiedz
@coolcooly22: no dłużej, bo znieczula... w najlepszym razie nic nie będziesz czuł, a w najgorszym nie będziesz mógł, bo opadnie. Grubsza gumka to jest niezły pomysł, odrobina alko i kofeiny ewentualnie też. Najlepiej się nie spinać, a jak się odpowiednio zaopiekujesz i potem drugi raz dasz radę, to przecież też będzie idealnie.
  • Odpowiedz