Wpis z mikrobloga

#makijaz #kosmetyki #uroda #rozowepaski
Chcę zamienić paletkę MUR flawless matte na jakąś z lepiej napigmentowanymi kolorami we w miarę rozsądnej cenie. Jeśli chodzi o kolorystykę to włąśnie beże, brązy, róże utrzymane w chłodnej tonacji, jak w paletce MUR. Zoeva Naturally Yours ma chyba zbyt ciepłe brązy i do tego z drobinkami, a mi zależy na macie. Lubię takie kolory jak 3. od lewej z samego dołu http://2.bp.blogspot.com/-zwrp0SAYjlA/VSeZAK07c-I/AAAAAAAAfjI/of6ZPBwC9iM/s1600/IMGP8635.JPG
  • 15
@SuperPanda: sleek cos tam ma w tych kolorach ale mnie te kolory w ich wydaniu nie zachęcają, kolorowe mają ciekawe ale też to tylko sprawdzałam na palcach i pigmentacja kolorowych była dobra, nudziakow ich nie sprawdzałam
no jak na glowstore widze teraz że nie mają zadnej to ze strony musisz w takim razie
@nataliafcb: Możliwe, że bardziej pod względem kolorów odpowiada mi naked basic 2, rozważałam jej zakup, kolorystycznie chyba żadna mi bardziej nie odpowiada (może poza mur) tylko czytałam, że chu%^$ się blenduje, do jednego koloru. O paletkach Kobo nie slyszalam nic (ani dobrego, ani złego)
naked basic 2


@SuperPanda: mam dokładnie taki sam odpowiednik za bodajże 60zł i jest rewelacyjny na nic go bym nie zamieniła podstawowe świetne maty, ale ta firma która robi odpowiedniki urban decay jest tylko dostępna w skandynawii :<