Wpis z mikrobloga

A tak tylko chciałem pochwalić @Ibuygou i Micenter.

Ostatnio strzelił mi wyświetlacz (telefon z naklejonym szkiełkiem hartowanym i noszony w etui). Wszystko całe, dotyk śmiga, nie ma żadnego pajączka, tylko to nieszczęsne pękniecie na LCD i pionowe różnokolorowe pasy na części wyświetlacza. Zgłosiłem bez większych nadziei naprawę gwarancyjną (bo to wszyscy wiemy jak jest z gwarancją przy uszkodzonym wyświetlaczu - wszyscy się wykręcają, na ogół werdykt jest taki, że nie wada fabryczna) do ibuygou. Szybciutko zostałem poinstruowany co i jak, wysyłka do naszego polskiego Micenter, tydzień roboczy minął, a tu wiadomość, że LCD wymieniony i telefon już wysłany z powrotem do mnie. Dzień później kurier z telefonem - telefon jak nowy, wersja LCD dokładnie taka sama jak wcześniej (montują różne do Xiaomi, ponoć), a to wszystko w ramach gwarancji, nie zbiedniałem ani o złotówkę.

Pozdrawiam i poletzam (ʘʘ)

#xiaomi #ibuygou
  • 5
@MichalQ20: tak myślałem, że ktoś może na to zwrócić uwagę xD to raczej inwestycja i jakby koszt poniesiony w moim własnym interesie, nie czuję się stratny xD 18zł Pocztą Polską, paczka z ubezpieczeniem.