Wpis z mikrobloga

@ptasiek2: Do podglądu byłoby ok, ale konwersję plików chciałbym robić na urządzeniu, nad którym mam pełną kontrolę ( ͡º ͜ʖ͡º) w ogóle się na Macach nie znam i nawet nie wiem czego szukać... Na OLX jest trochę macbooków w podobnych cenach, ale czym się one różnią - nie mam pojęcia.
@llll: jak do testówania to musisz znaleźć takiego żeby miał najnowszy system czyli macOS 10.12
Poszukaj na wiki i jakie kompy są aktualnie wspierane i takiego szukaj. Obawiam się jednak, że w tej cenie może być Ci ciężko coś znaleźć. Dodatkowo musisz pamiętać, że we wrześniu może wyjść nowy system i Twój mac może utracić wsparcie.
@llll: sierra do testowania to przesada, spokojnie potestujesz na wczesniejszym systemie czyli el capitan.
Na anglojezycznych wiki sa podane maksymalne systemy jakie mozna wgrac na kazdego macbooka jaki kiedykolwiek wyszedl. Szukaj wsrod MacBook, MacBook Air, Mac Mini, ewentualnie MacBook Pro.
Kilka MB w twoim budzecie obsugujacych ElCapitan widzialem na allegro.
Rozwiazaniem jest tez kupienie kadlubka albo MB z peknieta matryca bo zwykly monitor tez podepniesz.
Nie zapomnij, ze coroczne aktualizacje systemu