Wpis z mikrobloga

@flito: sam mówisz że koniec końców byłeś zadowolony z usług, a co do gwiazdek to nei ty je przyznajesz więc wyluzuj kolego ;)

a co do takiego wyłudzania Chargebacków to przez takich jak ty jak ktoś kiedyś faktycznie będzie słusznie się chciał go domagać to go nie dostanie bo albo hotel zrezygnuje z płatnosci kartą albo bank się na takich ludzi wywali

janusz over 9000 i łap czarnolista robaku
  • Odpowiedz
@Wirtuoz: Po prostu uważam, że skoro płacę - to mam prawo wymagać. Zresztą wnioskowałem o 50% zwrotów kosztu, a bank przyznał całość + odsetki. Nie uważam, że jest to wyłudzenie chargeback, ponieważ przedstawiłem fakty, zgodne prawdą. Owszem, nie przyznaję gwiazdek, ale mogę je oceniać.

Hotele nigdy nie zrezygnują z płatności kartą.
  • Odpowiedz
@Wirtuoz:

Hotele nigdy nie zrezygnują z płatności kartą. Bank się nie wywali na ludzi. On jest tylko pośrednikiem, w kontakcie między klientem a arbitrem czyli organizacją płatniczą.
  • Odpowiedz
@PiotrekSul: Nie do końca tak ludzie oceniają na booking. bo np. gdyby ten sam hotel oferował nocleg 50 zł za noc, to gwarantuje Ci że miałby ocenę 8-9, bo w tej kategorii cenowej na tyle bym go ocenił. Jednak płacąc za noc 350 zł wymagałem zdecydowanie więcej.

Hotel mający ocenę 7, ale będący droższy, może być dobrym hotelem. I oferować to, za co tańszy hotel oceni się na 8-9
  • Odpowiedz
@flito: Sumarycznie ludzie po prostu oceniają stosunek cena/jakość a więc niezależnie czy hotel za 50zł czy za 350zł ma ocenę 4.8 nie należy spodziewać się tego co jest na obrazku.
  • Odpowiedz
@flito: a tak z ciekawości, bo nie wiem jakie są ceny w takich wakacyjnych miejscach, 350 zł za noc wydaje mi się już całkiem dużą ceną - w tej kwocie były inne hotele w tej lokalizacji o wyższych ocenach?
  • Odpowiedz
@Pete1: Ogólnie to był środek sezonu, więc zarezerwować jakikolwiek hotel z dnia na dzień w połowie sierpnia graniczyło z cudem:) zobacz sobie booking.
  • Odpowiedz
@flito: sprawdziłem, są tańsze i z zajebistymi ocenami, ale jest styczeń, więc do wakacji daleko, na last minute pewnie faktycznie było ciężko coś złapać.
  • Odpowiedz
@Pete1: to np. spróbuj zarezerwować coś na tydzień 23-30.01 w Białce Tatrzańskiej, to zobaczysz jakie ceny wyskoczą;) Do tego przelicz na euro ;)
  • Odpowiedz