Wpis z mikrobloga

@kashmirowa o jak kisne z tych komentarzy hurr otyłość grube spasione durr świnie xD
90% kobiet które mijacie na ulicy tak wygląda a Wasze stulejki od nich pękają. Różnica jest taka, że są ubrane xDDD
  • Odpowiedz
@Tical25: nie, nie wiem, a twoja grafika do mnie nie przemawia. Posiadanie tych 25% a może nawet i 35% nie świadczy o tym że ktos jest świnią, w krytycznym stadium miażdżycy czy że nie moze się ruszyć. Babeczki na zdjeciu wyglądają zdrowo i jak dla mnie apetycznie. A wy mirki dalej gloryfikujcie sobie sztuczne instagramowe lale przrkonani, ze tak wlasnie wyglada prawdziwa kobieta. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
  • Odpowiedz
tych 25% a może nawet i 35% nie świadczy o tym że ktos jest świnią,


@asadasa: oczywiście, że nie świadczy o tym, że ktoś jest świnią.

Po prostu świadczy o tym, że taka osoba jest otyła. Tylko
  • Odpowiedz
tak wygląda człowiek otyly.


@kashmirowa: no tak, a bogaty jest tylko Bill Gates, a reszta to biedaki bo mają tylko kilka miliardów dolarów XD

To, że znajdziesz kogoś jeszcze bardziej otyłego od tych kobiet, nie oznacza, że one przestaną nimi być, nie rób prostytutki z logiki.
  • Odpowiedz
@kashmirowa: Domysłem mym rzucam, iż tyczy się to też płci przeciwnej? Czy tylko kobitki normal size, a panowie to dupery i ciacha mają być, bo przecież facet z brzuchem jest passe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kashmirowa: Dla mnie wszelkie kampanie reklamowe mogłyby być właśnie wykonywane przez takie modelki, natomiast wszelkie pokazy high fashion, te wszelkie pokazy haute couture niech będą na szczupłych modelkach (bo tak naprawdę pewnie łatwiej im pokazać cały urok stroju, niż na kobiecie która jest przeciętnej budowy), ale na litość, szczupłe, nie chorobliwie chude! Raz na jakiś czas trafiam na jakieś informacje, że odchodzi się od tego wymogu strasznie chudych modelek i
  • Odpowiedz