Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa

- Czarni powinni żyć w Afryce.
- Straszny z ciebie rasista.
- Nie jestem rasistą!

- Ale przecież wygłaszasz poglądy rasistowskie...
- Ale nie życzę sobie być nazywanym rasistą. To nie brzmi miło.
- Ale tym właśnie jesteś.
- Co z tego. Rasista ma negatywne konotacje. Jest słowem obraźliwym a ja nie życzę sobie być obrażanym.
- Jak określić więc twoje poglądy? Skoro nie lubisz czarnych...
- I muzułmanów!
- Skoro nie lubisz czarnych i muzułmanów a nie jesteś rasistą...
- To twoje zmartwienie, ale nie nazywaj mnie rasistą.
- Czyli masz rasistowskie poglądy, ale nie jesteś rasistą.
- Nie mam rasistowskich poglądów, po prostu sprzeciwiam się temu co każą nam myśleć zgniłe elity nakładając kaganiec poprawności politycznej!
- Ale poprawność polityczna ma za zadanie między innymi nie dopuszczać do tego, aby kogoś obrażać czy dyskryminować ze względu na rasę, wyznanie, orientację czy poglądy polityczne...
- Ha! Hipokryta! Właśnie mnie dyskryminujesz ze względu na moje poglądy!
- Bo obrażasz innych!
- Mam do tego prawo i nie możesz mi tego zabronić.
- O ile krzywdzi to kogokolwiek innego to owszem, mogę.
- Nie. Mam prawo.
- Masz prawo do obrażania i krzywdzenia innych?
- Tak! Wolność słowa! Nie będzie mi Bruksela...
- To nie wolność słowa. To faszyzm.
- Ale nie nazywaj mnie faszystą!
  • 55
  • Odpowiedz
@Kempes: czy tylko dla mnie ten psychoprawak ma wiecej racji niz (jak mniemam) psycholewak wyzywajacy go od rasistow i faszystow? Klasyczne zaoranie ze strony prawaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: w ogóle, w jaki sposób samo bycie rasistą kogokolwiek krzywdzi? W żaden.
Koleś nikogo nie krzywdzi, za to lewak z tekstu już tak, obrzucając gościa wyzwiskami. A wszystko zaczyna się od tekstu, że czarni powinni żyć w Afryce. Jak napiszę, że biali powinni żyć tam, gdzie żyją, a nie dokonywać dalszej ekspansji na cały świat, to też jestem rasistą? Nienawidzę białych? Krzywdzę ich?
  • Odpowiedz
@Kempes:

- Czarni powinni żyć w Afryce.

- Straszny z ciebie rasista.


Poza tym, z samego faktu, że gość ma taki OKROPNY pogląd żadna krzywda dla nikogo nie wynika. Ten tekst to wynurzenia jakiegoś gimba, a że to tu wrzucasz - mam nadzieję, że to zarzutka.
  • Odpowiedz
@Kempes: rasizm «pogląd oparty na przekonaniu o nierównej wartości biologicznej, społecznej i intelektualnej ras ludzkich, łączący się z wiarą we wrodzoną wyższość jednej rasy»

wiec jezeli ktos uwaza ze od czarnych lepsi sa zolci i biali to nie jest rasista :)
co wiecej ktos kto uwaza ze czarni maja "mniejsza wartosc biologiczna" jest tempakiem ale ten kto uwaza ze statystyczne iq w afryce jest rowne iq w europie jest nieukiem
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Badanie IQ nie jest niestety miarodajne. Czarnego z Afryki możesz uważać za durnia, bo nie potrafi obsługiwać w Europie kompa. I w druga stronę, białego z Europy moga uważać za durnia w Afryce, bo eni potrafi odnaleźć sobie potrzebnej mu do przezycia wody. Wszystko zależy od warunków środowiskowych...
I dziwną definicję rasizmu podałeś... bo nei chodzi tylko o "wartość biologiczną".
Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Nie musisz mówić, czysto teoretycznie innej osobie, że jest idiotą, ale twój sposób postępowania ze względu na twoją opinnie o tej osobie może być dla niej krzywdzący.
  • Odpowiedz
@Kempes: a wiec dalej nic nie wkazuje zeby ten gosciu z rozmowy byl rasista bo nic nie mowi o wyzszosci ras
ani o ponizaniu innych

jakby powiedzial ze australijczycy powinni zyc w australii to poprostu jest smieszny ale nie rasista

PS
testy iq nie sa zwiazane z technologiami
  • Odpowiedz
@PeaceUN: hmm... co do australijczyjków to byłby rasitą ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS
Testy IQ nie sa miarodajne. Duży wpływ na "mądrość" ma środowisko w którym się wychowujesz.
  • Odpowiedz
@Kempes: nie mozna byc rasista w stosunku do kogos - mozna nim byc tylko do wszystkich innych ras albo nie jestes rasista z definicji

widze ze kolega nie ogarnia logiki tej definicji - jezeli uznam inna rase rowna mojej to juz nie jestem rasista bo nie propaguje wyzszosci mojej rasy
  • Odpowiedz
@Kempes

Muzułmanie

Rasizm


Religia =/= rasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) po obu stronach takie same #!$%@? z logiki i leśna argumentacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Kempes:: zreszta to samo dotyczy logiki ksenofobii - jezeli jestes przeciwko uchodzcom a nie masz nic przeciwko obcokrajowcom np z usa czy szwecji to juz nie jestes ksenofobem bo z definicji masz miec wstret do wszystkich a nie do wybranych
  • Odpowiedz