Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #4konserwy #neuropa

- Czarni powinni żyć w Afryce.
- Straszny z ciebie rasista.
- Nie jestem rasistą!

- Ale przecież wygłaszasz poglądy rasistowskie...
- Ale nie życzę sobie być nazywanym rasistą. To nie brzmi miło.
- Ale tym właśnie jesteś.
- Co z tego. Rasista ma negatywne konotacje. Jest słowem obraźliwym a ja nie życzę sobie być obrażanym.
- Jak określić więc twoje poglądy? Skoro nie lubisz czarnych...
- I muzułmanów!
- Skoro nie lubisz czarnych i muzułmanów a nie jesteś rasistą...
- To twoje zmartwienie, ale nie nazywaj mnie rasistą.
- Czyli masz rasistowskie poglądy, ale nie jesteś rasistą.
- Nie mam rasistowskich poglądów, po prostu sprzeciwiam się temu co każą nam myśleć zgniłe elity nakładając kaganiec poprawności politycznej!
- Ale poprawność polityczna ma za zadanie między innymi nie dopuszczać do tego, aby kogoś obrażać czy dyskryminować ze względu na rasę, wyznanie, orientację czy poglądy polityczne...
- Ha! Hipokryta! Właśnie mnie dyskryminujesz ze względu na moje poglądy!
- Bo obrażasz innych!
- Mam do tego prawo i nie możesz mi tego zabronić.
- O ile krzywdzi to kogokolwiek innego to owszem, mogę.
- Nie. Mam prawo.
- Masz prawo do obrażania i krzywdzenia innych?
- Tak! Wolność słowa! Nie będzie mi Bruksela...
- To nie wolność słowa. To faszyzm.
- Ale nie nazywaj mnie faszystą!
  • 55
  • Odpowiedz
@Kempes: Tylko się nie spuszczaj przed kompem do tego chochoła, którego wymyśliłeś xD. #bekazneuropa jak zwykle. Weźcie się zbierzcie na tej bar micwie i wymyślcie coś ciekawego, bo takie dialogi to o kant dupy rozbić.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja osobiście uważam, że każdy powinien się trzymać swoich kręgów kulturowych. To pomaga uniknąć kłopotów. A czy przez to jestem rasistką? Nie sądzę.

PS. Proszę tylko mnie z pisowcem jakimś nie pomylić, brrr, ohyda. Pis to też dla mnie obcy krąg kulturowy.
  • Odpowiedz
Ja osobiście uważam, że każdy powinien się trzymać swoich kręgów kulturowych. To pomaga uniknąć kłopotów.


@NieJedynaNaWykopie: ja tam planuje w przyszłości wyjscie z naszego kręgu do zachodnioeuropejskiego. Wiec walic woje poglady
  • Odpowiedz
Koleś nikogo nie krzywdzi, za to lewak z tekstu już tak, obrzucając gościa wyzwiskami


@Pantokrator: czyli nazwanie rasisty rasista jest bardzo krzywdzace, bo biedny dostal rane werbalna. Mowienie ze cala grupa ludzi powinna #!$%@? bo tak nikogo nie krzywdzi.

Ciekawe jak to ma dzialac. Kali dobrze Kaliemu źle?
  • Odpowiedz
@Naxster: nikogo. Jakbym powiedział do mojego kumpla, że ty i twoi znajomi powinniści "#!$%@?ć bo tak", to, uwaga, nie wyrządziłbym ci tym żadnej krzywdy, póki byś się o tym nie dowiedział.

Gość nie był rasistą, stąd nazywanie go rasistą jest wyzwiskiem. Facet nie był też faszystą, więc również krzywdzące było nazywanie go faszystą. Twierdzenie, że murzyni POWINNI mieszkać w Afryce to zwyczajny pogląd, który nikogo nie krzywdzi. No poza zidiociałymi
  • Odpowiedz
póki byś się o tym nie dowiedział


@Pantokrator: czyli tworzysz stan superpozycji. Jestem obrażony i nie dopóki nie przeprowadzę testu.
Dość dziwaczna logika. Takie "mogę kraść dopoki nikt nie widzi".

Gość nie
  • Odpowiedz
- To nie wolność słowa. To faszyzm.


@Naxster: ta, faktycznie, nie nazwał go faszystą. Twoja postawa to nie upór. To debilizm. Ale debilem cię nie nazywam!

Dość dziwaczna logika. Takie "mogę kraść dopoki nikt nie
  • Odpowiedz
@Kempes: jak nie lubię Stefana który mnie #!$%@? i niech #!$%@? na wieś gdzie się urodził bialas jeden to kim jestem ?
  • Odpowiedz