Wpis z mikrobloga

@valdo: dlaczego? Bo jaśnie panu z internetu się nie podoba? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) akurat dobrze zrobiona listwa ledów wygląda zajebiscie przy suficie albo w witrynie :P
@Arveit: Oczywiście, dobrze wkomponowana listwa ledów ładnie ozdabia meble, pomieszczenia etc. Jednak warunek jest jeden. LEDy podobnie jak Boże Narodzenie i Europa - powinny być białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dijuna: główna cecha diody RGB jest taka, że możesz poprzez zmianę napięcia na elektrodach wywołać różne barwy iluminacji ( ͡º ͜ʖ͡º) a to, czy sobie 100 diod ustawisz na jeden kolor czy na 100 różnych to już Twoja wola, a nie cecha diody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GracekPL: W mojej myszce mam RGB, ale zacząłem jej używać po roku. Jako odpowiednio stonowany dodatek to jak najbardziej, ale nie jako priorytet przy zakupie.
Taki Corsair Strafe mógł być bez RGB, lecz w niższej cenie lub niech wyjdzie inna klawiatura na MX-Silent ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Arveit: @Kamillos33: no tak, ale tę możliwość daje i zwykłe podświetlenie, po prostu w wybranym kolorze tak by pasowało, nie wiem, do pomieszczenia, czy po prostu jest twoim ulubionym kolorem... nadając wszystkim diodom RGB jeden kolor, nie różnią się one dla zewnętrznego obserwatora niczym od zwykłych diod. O to mi chodziło. :P
@GracekPL: no wiesz- jakieś nienachalne delikatne podświetlenie, które nie będzie się rzucało w oczy może być. Co innego, jak chcesz robić taką choinkę, która jeszcze dodatkowo będzie co 0,25s zmieniać kolory :/

@Unbeliev: mam coś od roku Roccat Tyon, ustawiłem sobie delikatne pulsujące podświetlenie w jasnoniebieskim kolorze. Nie rzuca się w oczy, a mile podkreśla produkt :)