Wpis z mikrobloga

Jestem 34 483 osobą pytającą pod tym tagiem o słuchawki. No cóż.

Budżet: 500 zł - 1 000 zł (nie wiem czy jest sens wydawać 1k)
Zastosowanie: Muzyka. Rock, alternatywa.
Oczekiwania:
- Słuchawki nauszne do domu/biura
- Bluetooth z możliwością podpięcia kabla. Źródłem dźwięku będzie komputer/telefon, 256 kbps AAC+ (MB/iPhone, jeżeli ma to znaczenie)
- Wysoka jakość wykonania
- Lubię mięsiste, ale czyste basy
- Fajnie gdybym mógł swobodnie przełączać się pomiędzy komputerem a telefonem bez ciągłego parowania słuchawek
- Ładowanie przez usb-c lub lightning to dla mnie duży plus

#audio #audioboners #sluchawki
  • 14
  • Odpowiedz
@Fokk: @GraveDigger: Widzę że siedzicie trochę w temacie bezprzewodowego audio. No właśnie i jak to się ma w 2017? Bo parę lat temu jak to wchodziło to powiem szczerze, że to była #!$%@?ówka a nie dobre granie.
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Trzeba będzie spróbować :) Akurat JBL i Beatsopodobne mnie nie inetersują, bo to nie moja "szkoła grania", ale pewnie coś znajdę u innych producentów.
Z drugiej strony JBL uzywając nazwy Everest pewnie wiedział co robił - tak się nazywa ich flagowa seria kolumn od 130k do 400kzł :)
  • Odpowiedz
@Fokk: Potwierdzam, że e55bt szału nie robią. Problemy z jakością dźwięku po bluetoothie + miałem wrażenie, że Superluxy 668B grały lepiej. Dzisiaj zwracałem je do sklepu.
  • Odpowiedz
  • 1
@Specter00 Jakoś wydaje mi się że była gorsza, w sensie słuchałem muzyki i było spoko ale bez zachwytu. Potem złożyłem drugie słuchawki i wydaje mi się że było o niebo lepiej. Nie wiem co gorszego, wiem że ten jest słaby :p Co do bluetooth to to wygodne przełączanie pomiędzy urządzeniami nie działało + z jakiegoś powodu, raz na jakiś czas połączenie strasznie się cieło, w sensie co sekunda jakąś przycinka, ponowne parowanie
  • Odpowiedz