Wpis z mikrobloga

@kawazrana: ja mieszkam w UK i tutaj tez bieda jesli chodzi o nocarb napoje czy nawet produkty (typu batony itp) do jedzenia. byc moze jest to dobry moment aby zaczac cos takiego produkowac, bo trend low carb jest posuwa sie coraz szybciej do przodu w Uk i chyba w calej Europie.
Jestem obecnie od jakichś 2 tygodni na #lowcarb i dieta mi przypasowała. Planuje się bardziej przyłożyć i spróbować #keto. Jedyne z czego ciężko mi zrezygnować to cola zero. Jak tam doświadczeno w keto mirki mają opinię na ten temat? Dodam, że piję do 1-2 puszek na dzień. Wiem, że nie ma cukru, ma zero kalorii itd, więc powinna być perfekt ale jak googlowałem to widzę sprzeczne opinie na temat nieszczęsnego aspartanu
woytas - Jestem obecnie od jakichś 2 tygodni na #lowcarb i dieta mi przypasowała. Pla...

źródło: comment_2xN4S7orlrDVgy0queauuGOalxiWaTFS.jpg

Pobierz
@woytas a ja wlasnie coli nie lubie, sprite juz dawno przyzwyczajal do tego smaku, wiec jak dla mnie jest bardzo fajny. Co do aspartamu na keto to wlasnie zdania i doswiadczenia sa rozne, jednych stopuje na innych nie ma wplywu. Ja przyjmuje go "tylko" w tych napojach, nie slodze kawy, nie robie slodyczy bo nie potrzebuje. Efekty sa, nie zauwazylam wplywu, ale tez nie pije tego codziennie. Musisz sie sam przekonac czy