Wpis z mikrobloga

Jak ja za dzieciaka nienawidziłem chodzić do spowiedzi, ja #!$%@?.. Klepać jakąś durną formułkę wyuczoną na pamięć i mówić co się zrobiło źle jakiemuś batmanowi w sukience. Całe szczęście że mam komunie i bierzmowanie za sobą i rodzice dali spokój z zmuszaniem mnie do tego żebym chodził do kościoła. Trochę #gimboateizm ale na #!$%@? to wszystko było?
  • 41
  • Odpowiedz
@Aeny: Podążałem za tymi wartościami ponieważ byłem do nich odgórnie przymuszany a nie chciałem wysłuchiwać wyzywania mnie przez ojca-fanatyka, więc skoro nie znasz sytuacji to nie powinieneś się wypowiadać.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: a ty o non konfromizmie i poczuciu własnej wartości

@NewEpisode: mój się na mnie znęcał fizycznie jak i psychicznie a po rozwodzie trafiłem pod jego opiekę bo matka miała to w dupie i właściwie mnie oddała pod warunkiem że alimenty będą wynosiły 1 zł miesięcznie by nie mieć problemów. Mimo to nieraz stawiałem na swym nieraz dostawałem za to #!$%@? ale miałem satysfakcje że i tak w
  • Odpowiedz
@Aeny: braaaaaaakkkkkk empatiiiiiiiiiiiiii, nie rozumiesz ludziiii, widzisz wszystko po swojemu i zakładasz że każdy mógłby podejmować decyzje w taki sam sposób jak Ty i było by to idealne rozwiązanie ich sytuacji.

@NewEpisode: xdddddddddddd
  • Odpowiedz
@NewEpisode: sądzę że byl bym dobrym ojcem nauczył bym gówniaka że trzeba nie bać się rozmawiać i cenić swoje zdanie jednocześnie starać się uczyć od innych, wierząc w wolność i inwidualność jednostki pozwolił bym gnojkowi podejmować decyzję o ile nie zagrażało by to jego życiu. Stawiał bym raczej na rozmowę niż inne rzeczy i nie strzegł bym go od popełniania pomyłek aby gnojek nauczył się ciągu przyczynowo skutkowego, do tego
  • Odpowiedz
  • 0
Samo to że nazwales gnojkiem swoje przyszłe dziecko świadczy o Tobie. Patologia rodzi patologie, pamiętaj. Miłość do dziecka też jest ważna.
@Aeny
  • Odpowiedz
@NewEpisode: po pierwsze nie planuje dziecka ba nawet nie planuję związku zwykle jest to strasznie nudne i nie wartę angażowania większych sił i zwykle kończyło się bez fajerwerków ( dana osoba po max 3 miesiącach mi się nudziła trzeba było rzucać słuchać płaczu gadania odbierać telefony sms-y może uda nam się to naprawić i inne gówna - po prostu żal czasu, burdel jest za podobne pieniądze a w emocji będzie
  • Odpowiedz
@NewEpisode ja to nawet bierzmowania nie mam XD do spowiedzi też nie chodzę bo nie czuję takiej potrzeby ale nie uważam się za jakiegoś gimboateistę buntownika, wręcz przeciwnie, raczej chodzi mi o to iż to czy ktoś jest wierzący czy nie nie powinno zależeć od tego czy odwala jakieś szopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@McSayerPL: Mnie katechetka szantażowała, że nie dopuści mnie do bierzmowania, bo miałem problem z tym, że wymyślili sobie dość wysoką odpłatność za coś tam. Za którymś razem powiedziałem, że wcale nie chcę przystępować, a później to ona mnie prosiła żeby się poddał tej ceremonii.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: Bardziej wykształciłem swój kodeks moralny dzięki przeczytaniu i oglądnięciu "Dextera" i "Ojca Chrzestnego" niż przez kilkanaście lat wpajania bredni w szkole i kościele xD
  • Odpowiedz