Wpis z mikrobloga

@frems: spokojnie mozesz od 1 levelowac lukiem. split/burning arrow, a od 12 lightning arrow+lmp/barrage. na levelowanie mozesz sobie kupic silverbranch, craghead, meginord's girdle a pozniej roth's reach i na 32 death's harp (wszystko kupisz za 1 chaos lub mniej). na 44 kupujesz death's opus i nigdy nie musisz go na nic innego zmieniac (reach jest drogi i gorszy przy slabym gearze)
@lodowa_zaba co to jest lmp? Dzięki.

@entryproc co to gmp? Dzięki.

@entryproc zacząłem lvlowac tak jak autor napisał w swoim mini opisie jak lvlowal Ale chyba to stare bo niektóre skille maja inne lvl. Dlatego spróbuję się bowa. Kupie w/w itemy i się zobaczy. Mam tabule to mogę szybko jakiegoś 6l mieć. Dzięki.

A od 60 mapy cisnąć? To takie min.?
@frems: lmp/gmp - lesser/greater multiple projectiles to support gemy ktore dodaja dodatkowe strzaly do main skilla , dried lake mozna farmic nawet do 100, na mapy idz jak czujesz ze dasz rade z gearem
@frems: jak klikasz na wejscie to klikasz na to i trzymasz control to otwiea ci sie karta i tam mozesz wybrac swieza mape. Jest dosc wydajnie bo ma dobre zageszczenie mobow i spoko layout