Wpis z mikrobloga

@Typowy_polak: Jurek jeździł po kasynach? Tego nie znałem xD
Co do nowego proboszcza to props za: poprawę liturgii, wycisnął z baraku 100% możliwości, msza w końcu wygląda godnie, jest w miarę transparentny w informowaniu o postępach budowy. Minus za fatalne kazania, jak zwykle skierowane do nieobecnych, no i że szukał (ba, znalazł) mieszkania wśród wiernych, na które mógłby wziąć kredyt hipoteczny :O. Wyjątkowe łajdactwo.
  • Odpowiedz
@appylan: No kiedyś przecież #!$%@? dostał(?) i mszę z podbitym okiem prowadził xD A co do nowego proboszcza, to nie wiem, bo od kilku lat nie chodzę do kościoła.

no i że szukał (ba, znalazł) mieszkania wśród wiernych, na które mógłby wziąć kredyt hipoteczny :O. Wyjątkowe łajdactwo.


????????????
  • Odpowiedz
@Typowy_polak: wszystko napisałem. W ogłoszeniach prosił, żeby jakiś wierny zgłosił się do niego, bo potrzebuje kredytu hipotecznego, a prawo kanoniczne zabrania nakładania hipoteki na majątek kościelny, a diecezja nie ma funduszy na pożyczkę xddd. Chyba z 3 tygodnie to powtarzał, aż w końcu znalazł kogoś. Przykre, podejrzewam, że jakaś starsza osoba się zlitowała i jak nie dożyje końca kredytu, to dzieci dostaną mieszkanie z niespodzianką :/
  • Odpowiedz