Wpis z mikrobloga

Dziś poruszę jakże smutny temat; mianowicie tipsy. Kto to #!$%@? wymyślił? Kobieta wygląda wtedy jakby była #!$%@? sępem. Tak samo z długimi (naturalnymi) pazurami. To jest obrzydliwe.

Bazując na wiedzy o tym, że Polacy myją się raz na miesiąc, pod takimi szponami musi być kolonia bakterii o liczebności populacji wszystkich owadów na ziemi, tej ziemi.

Nie rozumiem, jak, ze względu na taką a nie inną modę można za cenę wygody nosić tą #!$%@?ę. Przecież gdyby one ich nie malowały, to wyszłoby, ile #!$%@? brudu jest pod tym gunwem. Czemu to ma służyć? Chyba #!$%@? obronie przed gwałtem. Jak wy się do Jana Pawła podcieracie?

#dlonieboners #paznokcie ##!$%@? #zalesie #gorzkiezale
Volt224 - Dziś poruszę jakże smutny temat; mianowicie tipsy. Kto to #!$%@? wymyślił? ...

źródło: comment_H8qeXtgx52nuRpXIEZdSAIKyW5Yl50Fl.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Volt224: mam długie, naturalne paznokcie i będę sobie takie miała bo mi się podobają

Czemu to ma służyć?

co to w ogóle za głupie pytaniexD nie wiem czy wiesz, ale ludzie mają różne gusta, chyba pora to zrozumieć

  • Odpowiedz
@Volt224: Mnie sie tez takie długie nie podobają.
Najładniejsze są krótkie (no takie do max 2-3 mm długosci) i dodatkowo niepomalowane na żaden oczojebny kolor. Ot 100% natury, 0 lakierów, hybryd, tipsów i co tam jeszcze sie stosuje.

Ale piekno tego swiata polega na tym, ze ludzie mają przerózne gusty i jestem w stanie pojąć, ze pewnej czesci facetów takie szpony przypadają do gustu.
  • Odpowiedz