Wpis z mikrobloga

@shogun1978 po wielu tymczasowych banach doczekal sie wykopowego perma za pomowienia naruszanie dobr osobistych i inne gowna. czerwona ramka z komunikatem o banie nie przypadla mu do gustu wiec postanowil skasowac swoje konto......

w komentarzu oficjalne stanowisko prezesa mafii przemytnikow nielegalnego kanadyjskiego drewna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shogun1978 #polskiyoutube
źródło: comment_3ZfWBFMHG8VxNkcndiIiItp9YgGQk68L.jpg
  • 16
@BrzydkiBurak: Jednak co by nie mówić, kawał świata z nim zwiedziłem. Chyba był pierwszy "poważnym" Youtuberem który nagrywał sensowne filmy zza Wielkie Wody. Oceniam go przez pryzmat tylko i wyłącznie merytorycznej treści, pokazania ciekawostek na Świecie. Te jego gry, mądrości itp. nie przystają facetowi w jego wieku :)

Wszelkie wojenki mnie nie interesują i nawet nie będę się na ten temat wypowiadał. Każdy zapewne uważa, że jego racja jest "najmojsza" i
@BrzydkiBurak: @trueno2: @RatedR: miał jakiś wyskok z tą mafią i taka łatka do niego przylgnęła. Filmy miał fajne, pokazywał dużo ciekawych rzeczy. Lubiłem go też ze względu na to, że jest kolegą po fachu (automatyk) i na podstawie krótkich urywków z jego pracy widziałem jak złożone i nietypowe systemy serwisował, facet naprawdę musi mieć łeb na karku jeżeli robił takie rzeczy.
@Tosca303: nie potwierdzalem jego bredni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to byly poczatki powaznego monetyzowania filmow na polskim jutubie 4/5 lat temu - wiele osob robilo gownianej jakosci materialy o tym jak czy ile sie na tym zarabia. paru jutuberow nie majac zadnego porownania z innymi puscilo filmy z wyliczeniami z wlasnych kanalow (w tym seba) przez co bardzo odmienne wyniki powodowaly dziwne mity o partnerstwie z jutubem.
@BrzydkiBurak: a to ok, dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Pomijając całą paranoiczną wręcz nadbudowę narracji Sebastiana w tej sprawie, chodzi mi właśnie o tę informację pierwotną. Seba twierdził że kolekcjonujesz informacje o zarobkach na YT i ty to potwierdziłeś na kanale dupa słonia. Jako że kilka lat temu sam tworzyłem na YT i miałem AdSensa na filmikach, zacząłem się zastanawiać w jakim celu? Nie wiedziałem, czy z Kotarskim kręcisz LifeTube czy jakiegoś
@Tosca303: klamliwy seba postanowil rozpoczac szkalowanie mojej osoby z innego powodu. wlasciwie nie chodzilo o moje buraczane/bezczelne wskazanie tego ze mylil sie w swoich filmach o portfelach tylko mialo to zwiazek z chorymi relacjami ktore rozpetal miedzy soba i pewnymi dwiema jutuberkami. jedna z nich seba chcial zrobic w jajo swoimi klamstwami a ja znajac te okolicznosci przypadkowo zapytany przez widza o jego kanal (podczas jakiegos lawja) skwitowalem to krotka mowiac