Wpis z mikrobloga

@csmrex: 1570 zl wychodzi wiec nie duza roznica. A jak z zamawianiem z amazona niemieckiego? Przykladowo jak bym jutro zamowil to jaki czas realizacji zamowienia? Moze sie orientujesz
@kolezka1: ja kupowałem na niemieckim amazonie xboxa miesiąc temu, wysyłka była z Komornik pod Poznaniem (widocznie tam składowali ten sprzęt, Twój nie wiem), drugi pad szedł z innego magazynu, ale też szybko. Jak jutro zamówisz, do piątku spokojnie, w najlepszej opcji już we wtorek.
@kolezka1: kartą kredytową/debetową, ja płaciłem akurat inną kartą, mam kartę z takiego czegoś jak skrill, nie wiem czy znasz. Ważne, przy zamówieniu wybierz opcje, że rozliczasz się w euro, bo PLN ma mega niekorzystny kurs w amazonie, a tak przy obecnym kursie euro 4,38 to myślę, że bank max przeliczy po 4,45.
@kolezka1: karta walutowa z aliora (darmowa) lub Revolut.
@p__m: ogarnij sobie revolut, lepsze kursy niz skrill, darmowe wyplaty z bankomatów i ma 3 waluty w jednym (euro,funty,dolary)
@kolezka1: na Amazon.co.uk mas za 260 funtów czyli jakieś 1300 zł, tylko wysyłka przez Mailboxde.com ok 50 zł dodatkowo. Ale jak na być cebuladeals to zawsze te 300 zł do przodu.