Wpis z mikrobloga

Mam kolejną nagrodę dla prezesa Kurskiego, który wpuścił ten zlepek materiałów z YouTuba na antenę - bo dokumentem tego nazwać nie sposób. Tak bezczelnej manipulacji to dawno nie widziałem, nawet w TVN.

Zero wspomnienia o istocie problemu z obecnością mediów w sejmie, zero jakiegokolwiek wspomnienia o tym że posłowie czy media nie mogli wejść do sali kolumnowej, zero wspomnienia o tym że nie wiadomo kto naprawdę głosował za ustawami w tym dniu bo kamery nie obejmowały całej sali. Wyrywanie wypowiedzi z kontekstu, jednostronna narracja, chaotyczny montaż. Technicznie materiał leży i kwiczy - wygląda jakby składał to średnio ogarnięty stażysta w lokalnej telewizji kablowej.

Za to z materiału wylała się taka nagonka na opozycję jak w najstraszniejszych czasach PRL - propaganda Urbana się chowa. I jeszcze na dokładkę te napisy, sugerujące odbiorcy co ma myśleć...

#tvpis #4konserwy #neuropa #bekazpisu #polityka
MarianoaItaliano - Mam kolejną nagrodę dla prezesa Kurskiego, który wpuścił ten zlepe...

źródło: comment_8lunwI7AVN09FTbb58jK00WaPtggVvi1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Przecież cały ten film to zlepek filmików samych posłów opozycji i innych kodowców, tvp wcale nie musiała ich szkalować, wystarczyło pokazać ich własną radosną twórczość. Ból dupska i żale mogą mieć wyłącznie do siebie, że publicznie chwalili się swoim chamstwem.
  • Odpowiedz